Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Divarese Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonu

Divarese, Sonbahar/Kış 2019-20koleksiyonu ile çabasız şıklıktan yana, rahatlıktan ödün vermeyen ama aynı zamanda stil sahibi şehir insanına ...

Divarese, Sonbahar/Kış 2019-20koleksiyonu ile çabasız şıklıktan yana, rahatlıktan ödün vermeyen ama aynı zamanda stil sahibi şehir insanına sesleniyor.

Sıcak tasarımlarıyla ön plana çıkan botlar ve süet ‘oxford’lar özellikle kış sezonunun beklentisini karşılarken farklı desenlerin kullanıldığı bazı modeller ise koleksiyonun cesur yüzünü oluşturuyor.

Kadınlar için kırışık rugan, karanlıkta parlayan detaylar, kapitone yıldız deseni ve fermuar dokunuşları ön plana çıkarken son döneme damgasını vuran ‘sneaker’ akımı da koleksiyona eklenen yeni üyelerle devam ediyor.

Erkekler için ise kırışık deri detaylarına, ‘hiking’ botlara ve ‘smart causal’ modellere ek olarak iş hayatının şık yansıması Chelsea, Oxford, Brogue ve Monk ayakkabıların farklı dokularla uyarlanmış hallerini görüyoruz.

Divarese’nin her koleksiyonunda olduğu gibi artizan yaklaşım, kalite algısı ve ‘sıcak lüks’ vurgusu bu koleksiyonda da hissediliyor.

Markanın zamansız, şık ve rahat parçalardan oluşan yeni koleksiyonunun çekimleri ise modanın kalbinin attığı şehirlerden biri olan Milano’da gerçekleşti. Bu aynı zamanda Divarese’nin İtalyan köklerine de gönderme yapıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi