Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Suruç’taki şehit ailesine ‘Eyvallah’tan yardım eli

YouTube üzerinden yayın yapan Reborn TV ’de ekrana gelen ‘Eyvallah’ programı, her bölümünde sosyal sorumluluklarını yerine getirip yardı...


YouTube üzerinden yayın yapan Reborn TV’de ekrana gelen ‘Eyvallah’ programı, her bölümünde sosyal sorumluluklarını yerine getirip yardımlarına devam ediyor.


Youtube Linki : https://www.youtube.com/watch?v=SSLy5ZIu82I



Mesut Yar ve Selçuk Çobanoğlu’nun birlikte sunumunu gerçekleştirdiği ‘Eyvallah programında bu hafta da Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ne yardım eli uzatıldı.


YPG ve PKK’lı teröristlerce sivillerin yaşadığı bölgeye düzenlenen havan mermili saldırılarda 50 TL yevmiye ile çalışan inşaat işçisi İsmail Taşkın şehit olmuştu. Reborn TV’deki ‘Eyvallah’ programı ekibi, 8 çocuk babası Şehit Taşkın’ın ailesine ulaştı.


Program sunucularından iş insanı Selçuk Çobanoğlu, aileye her türlü yardımı bire bir yapacaklarını söyledi. Ayrıca programa konuk olarak katılan iş insanı Noray İşler de ailenin ihtiyaçlarını kendisinin de üstleneceğini dile getirdi. ‘Eyvallah programı, hafta sonu Taşkın Ailesi’nin ilk etapta belirlenen acil ihtiyaçlarını tedarik ederek Suruç’a gönderdi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi