Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Serenay’dan ikonik bir jean hikayesi

Mavi ve Serenay Sarıkaya, ‘Mavi Benim’ reklam kampanyasında jean’in sınırsızlığı ve modanın yaratıcılığından aldığı ilhamla izleyiciye yeni ...

Mavi ve Serenay Sarıkaya, ‘Mavi Benim’ reklam kampanyasında jean’in sınırsızlığı ve modanın yaratıcılığından aldığı ilhamla izleyiciye yeni bir Mavi dünyası sunuyor. 

Reklam filmi “Gecenin gizeminde, kendini sonsuz hissettiğinde, ışığın ve enerjinle parladığında, en sonunda da olduğun gibi Mavi seninle” diyor. Serenay x Mavi Icon koleksiyonunun başrolde olduğu kampanyada ünlü yıldız, hem en ikonik ve hem de en çarpıcı haliyle kamera karşısına geçiyor. Filmin yüksek enerjisine son dönemin genç ve özel müzisyeni Billie Eilish’in Bad Guy şarkısı eşlik ediyor.

Mavi Benim: Nasılsan öylesin… Hissettiğin gibisin…

Reklamın yıldızı Serenay Sarıkaya Mavi Benim kampanyasıyla ilgili şunları söyledi:

“Mavi ile yıllardır olan birlikteliğimiz çok güçlü ruha sahip bir koleksiyon ve çok özel bir reklam filmiyle devam ediyor. Bu sezon öyle bir Mavi Icon ile geliyoruz ki içimizde yaşadığınız her duygu koleksiyona ilham oldu. Nasılsak öyle bir koleksiyon… Benim gibi, sizin gibi, hepimiz gibi… Mavi, her anımızda yanımızda olabilen özel bir marka. Bu gücü hem kendi değerlerinden hem de jean’in doğasından geliyor. Yeni sezonda bu koleksiyon ile başlayan doğa dostu jean’lerin anlamı büyük.”

Mavi Benim reklam filmi için doğa dostu set

Mavi Benim filminin çekiminde yeşil bir set kurgulandı. Sette plastik ve çevreye zararlı hiçbir madde bulundurulmadı, geri dönüşümlü malzemeler kullanıldı, enerji ve su tasarrufuna özen gösterildi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe