Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

2020 Gelinliklerinde Neler Farklı Olacak?

Modern ve güçlü gelinlerin aşk’ı kutladıkları en özel gecelerinde tercihleri 2020 yılında gittikçe farklılaşıyor.  2020 Gelinlik Modelleri...

Modern ve güçlü gelinlerin aşk’ı kutladıkları en özel gecelerinde tercihleri 2020 yılında gittikçe farklılaşıyor. 

2020 Gelinlik Modelleri ön plana çağın modern ve güçlü silüetlerini çıkarıyor ve kendine has imzasını atıyor. Yarım asırı aşkın süredir dünyada dört yüzden fazla noktada gelinlerin en özel gecesinde yanında olan Oleg Cassini, 2020 Trendlerini açıklarken lüks bohem ve ultra minimal silüetlerin çağının başladığını da moda dü-nyasına duyuruyor. Sadelikle bütünleşen minimal detaylar, dantel ve tüller ile harman-lanan göz alıcı modeller… Oleg Cassini 2020 yılında cesur ve modern gelin adaylarını kendi hikayesine davet ediyor…

2020 Gelinliklerinde Neler Farklı Olacak?

Gelinlik modası her yıl değişiklik gösterirken 2020 yılında da kendine has değişimini gerçekleştiriyor: hafifleyen tüller daha modern silüetlere dönüşürken, çağdaş ve yenilikçi tasarımlar yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Gelinlik modası dendiğinde aklan gelen ilk markalardan Oleg Cassini’nin 2020 Gelinlik Modelleri arasında minimal siluetler, bulut gibi kabarık tüller ve kat kat etekler ön plana çıkıyor.

Trend 1: Masum Fiyonklarla zenginlenşen modern siluetler

Masum ve etkileyici fiyonkların hareket kattığı sade tasarımlar tülün en hafif formuyla buluşup görkemli bir silüet kazandırıyor. Elegan şıklığı yansıtan düşük omuzların yarattığı cüretkar görünümü, sırt dekoltesi bitişindeki tülden fiyonk tamamlıyor. Maksimal fiyonk detayının tümü tülden oluşuyor ve gelinliği adeta gelini saran sihirli bir elbiseye dönüştürüyor. 2020 gelinlik modası’na yön veren tül, hem omuz dekoltesi hem tül fiyonk detayıyla mod-ern bir görünüme kavuşturulmuş. Hem sofistike hem de cazibeli bir kalıbın içinde özgürce salınacak gelin adaylarını hafifçe saran tül; tüm iddiasını bu sezon ortaya koyuyor. Tülün büyülü dokusuna zenginlik katan drapeler zamanımızın modern gelinlerine ithaf ediliyor.

Hem trendy hem de elegan bir görünüm için iddialı yeni sezon gelinlik modellerinden olan tül gelinliklerin bitişi ise volümlü olduğu kadar doğal. Açık hava düğünlerinden sa-lon düğünlerine tüm okazyonlarda rahatlıkla giyilebilecek gelinliklerde Oleg Cassini’nin deneyimli ekibi 30 metre tül kullanıyor. Hem volümlü hem de modern bir görünümün ya-kalandığı gelinliklerde omuz bölgesi dekoltesi bilinçli bir şekilde masumane cazibeyi temsil etmesi için tasarımda ön plana çıkarılmış. Dökümlü tüm etek bitişleriyle birlikte ele-ganlıgı seksapelle birleştiren gelinlikler 2020 yılına girmeden Aralık ayı itibariyle tüm Oleg Cassini mağazalarında yerini alacak. Zarif bir aksesuar ile tamamlanacak gelinlikler ele-gan bir cazibe arayanlar için ideal gelinlikler arasında yerini alıyor

Trend 2: Kat Kat Fırfırlarla Hareketlenen Gelinlikler Dansa Da-vet Ediyor

70 etkisini hissettiğimiz kat kat eteklerle birleşen ince işlemeli askıların ahengine bu se-zon merhaba diyoruz. Dantel dokulu transparan üstler ile birleşen hareketli etekler 2020 gelinlik modelleri arasında iddialı ve modern görünüm kazandırıyor. İncecik askıların tut-tuğu V yaka işlemeli dar gövdede modern çiçek desenlerinin hemen altından başlayan ve etek uçlarına kadar hareketlenen ve genişleyen etekler kat kat dikilerek gelinliğe oyuncu bir cazibe kazandırıyor. Farklılık seven gelin adayları için tasarlanan kat kat etekli gelin-likler hem çağdaş hem klasik görünümü bir arada sunmak için incelikle dizayn edilmiş. Gövdeyi zarifçe saran çiçek desenleriyle incecik bel görünümünün ardından başlayan hareket tıpkı 70’ler gibi oyuncu, cazibeli ve neşeli!

Trend 3: Korse Etkisi!

Bedeni kusursuz bir şekilde kavrayan korseler üç boyutlu çiçekler ve yapraklarla birleştirerek modern olduğu kadar seksi görünüm elde eden yeni sezon gelinliklerle gelinler hiç olmadıkları kadar güçlü ve kusursuz görünecek. Bel bölümünde korse etkisini tamamlayan balenlerle birleşen A kesim etekler, incecik askılarla birleştirilerek doğal bir görünüm yakalıyor. Kuğu gibi süzülen etekleri kararlı ve etkili şekilde tamamlayan yarı transparan korsajlar üç boyutlu çiçeklerle hareketlendirilmiş. 2020 gelinlik modelleri arasında açık ara en iddalı görünümlerden birine sahip korsajlı gelinlikler romantik kır düğünlerinden hareketli salon düğünlerine kadar bir çok konsepte uygun tasarlanmış. Açık saçla kullanılabildiği gibi topuz veya modern saç şekilleriyle de kullanılabilen korse etkili gelinlikler hem seksi hem de kusursuz bir görünüm yakalamak isteyen gelinler için ideal olmaya aday.

Korsaj, masum fiyonk, modern tül ve 70’lerden ilham alan kat kat eteklerin yanı sıra 2020’nin ana trendleriden yalın saten, Rönans Dönemi gelinlikler, şiirsel kollar, lüks bo-hem, yüksek ve halter yakalar, dansa eşlik eden tüyler ve maskulen duruş Oleg Cassini 2020 gelinlik koleksiyonunda gelin adaylarını bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe