Ünlü Mentalist Olcay Kutluca’nın Hayvan Sevgisi - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Ünlü Mentalist Olcay Kutluca’nın Hayvan Sevgisi

30 Kasım 2019 Cumartesi
Son dönemlerin illüzyon dünyasında en iyi çıkış yapan ismi Olcay Kutluca tiyatro sanatçısı olan sevgilisi Damla Arslan ile Çekmeköy Park Of İstanbul Hayvanat Bahçesini ziyaret etti.

Hayvanat bahçesi gezisi sırasında yoğun ilgi ile karşılaşan ünlü illüzyonist Olcay Kutluca, hayvanları severken renkli görüntüler ortaya çıktı.

Olcay Kutluca “Hayvanların burada güzel bakıldıklarını biliyorum. En iyi şartlar oluşturulmuş. Hasta ve yavru hayvanlar tedavi edildikten sonra burada yaşamlarını devam ettiriyorlar. Evet hayvanların biryerlerde kapatılarak sergilenmesi hemen hemen tüm hayvan severlerin benimde olduğu gibi hoşumuza gitmiyor ancak buradaki hayvanlar yabani ortama alışkın değiller ve zarar vermiyorlar. Aksine insanlara yakınlaşıyorlar. İnsanlar özellikle çocuklar için hayvan sevgisini kazandırmak gerekiyor. Herkesin burayı ziyaret etmesi gerekli “ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Olcay Kutluca’nın Yeni Saç Stili de Dikkat Çekti...

Yeni saç stili hakkında sorduğumuz soruya ise “ Askerlik yaptım. Mecbur kestirmemiz gerekiyordu “ dedi.

Yavru bir maymunu elleri ile besleyen Olcay Kutluca yavru maymuna yaptığı bir illüzyon gösterisi ile maymunu şaşırtması da keyifli anlara şahit oldu.

www.instagram.com/olcaykutluca

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız