Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Koşu Ayakkabısından Çok Daha Fazlasını Sunuyor

Under Armour, daha profesyonel bir koşu deneyimi için üstün performansa sahip Under Armour HOVR Machina ile kullanıcı deneyimini bir adım öt...

Under Armour, daha profesyonel bir koşu deneyimi için üstün performansa sahip Under Armour HOVR Machina ile kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyor

İster bir deneme koşusunda olun ister maratona hazırlanın, koşucuysanız daima hep bir adım öteye gitmek isteyebilirsiniz.

Koşucular uzun mesafe koşuları için genellikle yüksek tabanlı koşu ayakkabılarını, daha hızlı koşmak için ise daha hafif yarış ayakkabılarını tercih etmek zorunda kalıyor. Under Armour, kullanıcıların her iki özellikten aynı anda yararlanabilmesi için mükemmel bir denge sunuyor.

UA HOVR Machina, koşu ayakkabılarının hızı ile uzun mesafe spor ayakkabılarının rahatlığını birleştiriyor.

Kişiselleştirilebilir Performans Rehberliği

UA HOVR Machina da dahil olmak üzere Under Armour'ın 2020 koşu ayakkabıları koleksiyonunun tamamı, sporu ve sporcuyu ileri taşımaya çalışan 270 milyon kullanıcısıyla dünyanın en büyük dijital sağlık ve fitness topluluğu olan MapMyRun ile dijital bağlantı özelliğine sahip. Bu özellik, koşucuların yalnızca performanslarını takip ve analiz etmelerini sağlamakla kalmıyor, koşu formları ile ilgili onlara eşsiz bilgiler de veriyor. Mapmyrun, gerçek zamanlı Performans Rehberliği ile dijital bağlantılı koşuyu bir üst seviyeye taşıyor. Bu kişiselleştirilebilir özellik, gerçek zamanlı ve kişiye özel bir rehberlik sunarak koşu sırasında kullanıcıların formlarının bozulmasını da önlüyor. Böylece koşucuların sakatlık risklerini daha iyi yönetmelerine ve performanslarını geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Koşucular koşu sonrası analizinde, ölçülen ayak vuruş açılarını ve yerle temas sürelerini görerek koşu formları hakkında daha derin bir bakış elde edebilir, bu da özellikle yorgunluk sebebiyle formlarının bozulma ihtimalinin arttığı uzun koşularda sporcuların işine yarar. MapMyRun ile kullanıcılar, sorunsuz kullanım ve kolay bağlantı sayesinde bu özelliklerden yararlanabiliyor.

Yüksek Enerji Hissi

Under Armour, her bir detayın bir amaca hizmet etmesini sağlayarak UA HOVR Machina'yı hafif ve dinamik tutmayı başarıyor. Karbon dolgulu, 2 çatallı Pebax® tabanlığı, koşucuların parmakları üzerinde hızlıca dönebilmelerine ve geçişlerini çevik bir şekilde yapabilmelerine yardımcı oluyor.

Kesintisiz Hızlı Performans

UA HOVR Machina, ekstra ağırlık gerektirmeyen yumuşak HOVR yastığın tüm avantajlarını sunan yeni ve konforlu UA HOVR orta taban ile tasarlandı. Anatomik olarak yerleştirilmiş, derin esnek oluklar önemli alanlarda doğru esnekliği sağlıyor. Darbe etkisine en çok maruz kalan bölgeleri kaplayan sert kauçuk dış taban ise, ağırlığı azaltırken dayanıklılığı artırıyor. Sporcuların güvenini ve beğenisini kazanan UA HOVR Infinite modelinin dayanıklılığının ve konforlu yapısının yanı sıra, yüzde 20 daha fazla yastık desteği de sunan yeni UA HOVR Machina, son kilometrenizde en yüksek hızınıza ulaşmanız için daha fazla enerji dönüşümü de sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe