Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Puma, ikonik bir koleksiyona daha imza attı

PUMA’nın Mercedes Motor Sporları Koleksiyonu Burak Yörük ile Pistleri Sokaklara Taşıyor Puma, Burak Yörük’ün yüzü olduğu, motor sporları i...

PUMA’nın Mercedes Motor Sporları Koleksiyonu Burak Yörük ile Pistleri Sokaklara Taşıyor

Puma, Burak Yörük’ün yüzü olduğu, motor sporları iş birliklerinden doğan tasarımlarla günlük giyim stilini birleştirdiği şık ve iddialı bir koleksiyona imza attı.

Global spor markası PUMA, son dönemde motor sporları iş birlikleriyle imza attığı unutulmaz tasarımlarıyla sokak modasını harmanladığı ikonik bir koleksiyonu daha moda severlerin beğenisine sunuyor. Başarılı genç oyuncu Burak Yörük’ün yüzü olduğu, “Sokağın izini sür” mottosundan hareketle tasarlanan yeni koleksiyon, sokak kültürünün rahat ve havalı çizgisini, iddialı ve cesur renklerin hakim olduğu motor sporları modasıyla birleştiriyor.

Mercedes Motorsport sokak koleksiyonu, kol ve yakalardaki çift iğneli dikiş detayları, dokuma şeritler ve ağ örgülerle hareketlendirilen tasarımı ve sıradışı fermuarlı cep dizaynıyla Mercedes’in pistlerdeki nefes kesen, güçlü ve cesur duruşunu koleksiyona yansıtıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi