Yeni sezonun yenilikçi platformu - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Yeni sezonun yenilikçi platformu

23 Şubat 2020 Pazar
Koton trendlerin nabzını tutmadaki uzmanlığını, Koton Fashion Club isimli yepyeni projesiyle bir adım ileriye taşıyor.

Türkiye’de hızlı moda sektöründe bir ilk olan “Koton Fashion Club” platformu, kendi tarzı ve stil önerileriyle öne çıkan influencerları bir araya getiriyor. Platform aracılığıyla, stil sahibi ve moda konusunda deneyimli isimler “Koton’un sezon koleksiyonundan seçkileri” ile, takipçilerine incelikle hazırlanmış stil önerileri getiriyor. “Koton Fashion Club” sadece moda üreten değil, modayı yorumlayan birbirinden farklı tarzları da müşterileriyle buluşturan yeni nesil bir moda anlayışını benimsiyor.

Koton 2020 İlkbahar-Yaz Business Koleksiyonu modern ve şehirli kadının tarzını ofis yaşamıyla sınırlı tutmayan bir duruşu benimsiyor. Koleksiyondaki sofistike takımlar, basic tişörtler ile tamamlandığında modern ve şehirli bir stil sunarken, dantel detaylarla feminen forma kavuşuyor. İlkbahar-Yaz renk paletinde önemli bir yere sahip olan krem tonu zarafeti vurgularken, gri, mavi, açık sarı ve ekose ise farklılaşmak isteyenler için vazgeçilmez bir alternatife dönüşüyor.

Fashion Club’ın ilk işbirliği: Ünlü influencer Merve Özkaynak

Koton’un sezon modasını ve trendleri göz önünde bulundurarak önerilerini paylaşacağı Fashion Club’ın ilk işbirliği, sosyal medya hayatına bloğuyla başlayarak kısa sürede Youtube kanalında milyonlarca izleyiciye ulaşan Merve Özkaynak.


Merve Özkaynak, Koton’un İlkbahar-Yaz 2020 Business Koleksiyonu’ndan seçtiği ve kombinlediği ürünleri, Koton kadınlarıyla ve takipçileriyle paylaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız