Boyner Style Tips ile stil tüyoları - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Boyner Style Tips ile stil tüyoları

8 Haziran 2020 Pazartesi
Boyner Style Tips ile stil tüyoları

Moda dünyasının önde gelen adreslerinden biri olan Boyner, yepyeni bir projeye imza atıyor. 

“Style Tips” projesi kapsamında sosyal medya fenomenleri ve stilistler Boyner’in yaz sezonu koleksiyonunda yer alan trend parçalar ile kombin önerileri oluşturuyor. Kadınlar ve erkekler için günlük hayatta kullanılabilecek kombin önerilerinin ilkini Cansu Akın ile başlatan Boyner, farklı isimlerle modanın nabzını tutmaya devam edecek.

Boyner, moda tutkunlarına ilham verecek bir projeye imza atıyor. Dünyanın ve Türkiye’nin önemli moda markalarının seçili koleksiyonlarını bir arada sunan Boyner, tarzından ödün vermeyen moda severler için hayata geçirdiği “Style Tips” projesi ile farklı isimlerin kombin önerilerine yer veriyor. “Style Tips”in ilk konuğu Cansu Akın, kadın ve erkek koleksiyonlarından sezonun hit parçalarını kendi yorumuyla bir araya getiriyor.

Gardırobunuzda trend parçalara yer açın

Cansu Akın’ın, Boyner’in yaz sezonu koleksiyonunda yer alan trend parçalardan bir araya getirerek hazırladığı kombinler arasında kadınlar için; beyaz sneaker ile kombinlenen elbiseler, renkli sandaletlerle kombinlenen denim şortlar ve basic tişörtler, sezonun trendi topuklu terliklerle kombinlenen pantolonlar yer alıyor.

Gömlek ve chino pantolon kombinleri, kargo pantolonlar ile kombinlenen basic tişörtler, beyaz sneakerlar ile kombinlenen denim pantolonlar ve spor kombinler ise Cansu Akın’ın erkekler için seçtiği kombinler olarak dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız