Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

H&M Sonbahar 2020 koleksiyonunda, geri dönüştürülmüş malzemeler

H&M Sonbahar 2020 koleksiyonu, geri dönüştürülmüş malzemelerin güzelliğini sergiliyor H&M Sonbahar 2020 koleksiyonu temelini, 1930&#...

H&M Sonbahar 2020 koleksiyonunda, geri dönüştürülmüş malzemeler

H&M Sonbahar 2020 koleksiyonu, geri dönüştürülmüş malzemelerin güzelliğini sergiliyor


H&M Sonbahar 2020 koleksiyonu temelini, 1930'ların özenle dikilmiş dantel elbiselerinden esinlenen gardırop kahramanlarına dayandırıyor. Kabarık kollar ve fırfır gibi vintage detayların yanı sıra modern, hacimli kesimlere sahip sekiz parça bulunuyor. 


Kontrast olarak kirli beyaz ve güçlü siyah renk paletinin yanında koleksiyondaki dantel, jakar ve yün, H&M’in daha sürdürülebilir bir moda geleceğine olan hedefini yansıtarak daha sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden yapıldı. 


H&M 2020 Sonbahar koleksiyonu, geri dönüştürülmüş malzemelerin arkasındaki güzellik ve yeniliğin bir keşfi ve H&M'in 2030'a kadar yalnızca geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir kaynaklı malzemeleri kullanma hedefine doğru attığı başka bir adım.


Dantel bir elbise, üzerine büyük boy özel ceket ve kalın çizmelerle kendini ifade eden yeni sezon, zamansız tasarımda güç bulmayı yansıtıyor. H&M Sonbahar 2020 koleksiyonu, uzun kruvaze paltoyla birlikte, uzunluğu mini ile maksi arasında değişen elbiselerle vintage silüetleri ve modernliği harmanlıyor. Daha yüksek yakalar, dantel ekler ve kabarık kollar yeniden yorumlanırken, dantel, jakar ve yün yenilikçi geri dönüştürülmüş kumaşlarda yeniden tasarlanıyor. 


Koleksiyonun tamamı, daha sürdürülebilir kaynaklı malzemelerle gururla yaratıldı - tekstil atıklarından, plastik atıklardan veya ikisinin karışımından gelen geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş naylon ve geri dönüştürülmüş yün, eski PET şişelere, eski giysilere veya kesik kumaşlara yeni bir hayat veriyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi