Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Pronovias, İlhamını ‘Kırmızı Halı’dan Alan Koleksiyonu ‘Première

Pronovias 2021 koleksiyonunda, ihti ş aml ı ,  ışı lt ı l ı  ve b ü y ü k film pr ö miyerlerden ilham ı n ı  alarak, g ü n ü n modas ı n ı  ...

Pronovias, İlhamını ‘Kırmızı Halı’dan Alan Koleksiyonu ‘Première

Pronovias 2021 koleksiyonunda, ihtişamlıışıltılı ve büyük film prömiyerlerden ilhamını alarak, günün modasını yakalayan modern tasarımlarını duyurdu.


Gelinlik modasının dünya lideri Pronovias, kırmızı halıdaki ihtişamıyla tüm dünyaya ilham olan ve modaya yön veren film prömiyerlerini yeni koleksiyonuna taşıdı. Pronovias Grup Artistik Direktörü Alessandra Rinaudo’nun bu cazibeden esinlenerek farklı tasarımlar oluşturduğu Pronovias ve Pronovias Privee koleksiyonları, her kadına kendi filminin prömiyerinde yıldız olmayı sunuyor.

‘Première’ koleksiyonunu Atelier Pronovias, Pronovias ve Pronovias Privee markalarının her biri eşsiz ve kendi tarzlarında yorumluyor.


Pronovias 2021 Koleksiyonu


Yeni Pronovias ‘Premiere’ koleksiyonunda Hollywood kırmızı halı filmlerinden esinlenen tasarımlar bulunuyor. Koleksiyonu tamamlayan ve bütünlük yaratan detaylarda, feminen siluetler öne çıkıyor. Eteklerinde organze detaylı, transparan yakalı ve krepe ile dikkatlice yerleştirilmiş dantel panellerle harmanlanan uzun kollar, zarif ve şık bir hareket yaratan boyun çizgileri, straplez kesimler koleksiyon unsurları arasında. Kırmızı halının figürlerinden boyun çizgileri, çarpıcı ayrıntılar ve yalın tasarımlarda, narin dantel paneller elbiselere ince bir hareket hissi verdiği ‘Boho’ stili, öne çıkıyor.

Koleksiyon, her biri çok farklı bir stile sahip sekiz farklı temadan oluşuyor:

Nefes kesen minimalist: Gösterinin yıldızlarının krepe ve pilili şifon kumaşlar olduğu çağdaş, minimalist tasarımlar.

Bohemian: Şifon ve Chantilly dantel gibi zarif kombinasyonlarda kumaşların; melek kanat kollu, katmanlı dantel, fiyonk ve pililer gibi tasarım detaylarıyla vurgulandığı basit çizgiler.

Romantik: Dantelli fırfırlar, korseler, rüya gibi nakışlar ve yumuşak tüllerden oluşan tasarımlar.

Göz alıcı dantel: Çiçek ve geometrik tasarımlar ile denizkızı kesimlerinden oluşuyor. Elbisenin çıkarılabilir üst etekleri bulunuyor.

Balo elbisesi: Düşük belli hacimli, çok katmanlı elbiseler.

Dayanılmaz fırfır: Ekstra hacim için bol tül fırfır, plumetis veya mikado ile prenses elbiselerinden oluşan bir seçim.

Şık klasikler: Çiçek dantel detaylarıyla mikado, yumuşak tül ve organze gibi klasik kumaşlarla zamansız bir zarafet kutlaması. Prenses tarzı bu çizgide, transparan korseler veya düşük kollar ile hakimiyetini sürüyor.

Hamilelere özel kapsül koleksiyon: Maksimum konfor sağlayan Helenistik, A kesim elbiseler.


Pronovias, İlhamını ‘Kırmızı Halı’dan Alan Koleksiyonu ‘Première


Pronovias Privée 2021


Yeni Pronovias Privée ‘Première’ koleksiyonu, Hollywood'un efsanevi kadın karakterlerine atıfta bulunuyor. Koleksiyon özenle hazırlanmış iç yapısı ve katmanlı tasarımı ile daha yumuşak, daha hafif tasarımlardan oluşuyor. Elbiseler, tül fırfır, plumetis, tül etek, hacimli etek ve uzun trenler gibi çeşitli seçeneklerle çok çeşitli şekil ve hacimlerde bulunuyor. Soyut dantel tasarımlar ile zamansız prenses silueti güncelleniyor. Tasarımcı, narin nakış ile transparan yakaları ve hacimli etekleri koleksiyona katıyor. Boyun çizgileri her tasarıma benzersiz bir kalite katarken yüzü öne çıkarıyor. 3 boyutlu çiçek işlemeleri tasarımlara farklı bir boyut katıyor.

Koleksiyon, ‘prenses’ temalı 4 seriden oluşuyor:

Romantik prenses: Çarpıcı çiçek dantel katmanları, yarı şeffaf korsajlar ve yumuşak tül etekler.

Modern prenses: vücudu saran denizkızı tarzı elbiseler için farklı bir dokunuş katmak için tasarlanmış üst etekler

Görkemli prenses: Zarafeti kaybetmeden hacmi destekleyen yenilikçi korse tasarımı ile büyüleyici, hacimli elbiseler.

Büyüleyici Prenses: 3 boyutlu çiçek detaylı a-line elbiseler

Yeni Première koleksiyonları özel olarak her gelinin, kendi stili ve vücut şekli doğrultusunda, kişiliğini mükemmel bir şekilde yansıtan gelinliği bulmasını ve hayatının en özel günün tadını çıkarması için tasarlandı.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi