Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonuyla Tanışın

Vücudunu tanı. Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonu, bedenini tamamen sarmalarken beraberinde tüm gezegeni kucaklıyor. Levi’s® Scul...

Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonuyla Tanışın

Vücudunu tanı. Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonu, bedenini tamamen sarmalarken beraberinde tüm gezegeni kucaklıyor.


Levi’s® Sculpt serisi, vücut hatlarınızı düzgün belirginleştiren, biçimlendiren ve üzerinize tam oturan inovatif streç denim teknolojisini içeriyor. Sadece size özel tasarlanmış hissi veren geliştirilmiş konforu ve destekleyici özelliği sayesinde denim, doğal kıvrımlarınızı sevmenin ve bedeninizi tamamen sarmanın yanında şimdi gezegeni de kucaklıyor.


Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonuyla Tanışın

Bu sezon Levi’s® Sculpt, sorumluluk bilinciyle hasat edilmiş ağaçlardan elde edilen ultra yumuşak elyaflar ECOVERO™ ve TENCEL™ Lyocell’le üretilen Sustainably Soft koleksiyonunu sunuyor. Bu yeni denim üretim şekilleri, daha sürdürülebilir bir gelecek için harcadığımız çabaların sadece bir parçasını oluşturuyor. Sorumlulukla hasat edilmiş ormanlardan temin edilen elyafların kullanılması, ekosistemimiz için büyük önem taşıyan yağmur ormanları ve eski ormanlık alanların korunmasına katkı sağlıyor. Dolayısıyla yeni Sustainably Soft jean’lerinizle iyi görünmenin yanı sıra kendinizi iyi de hissediyorsunuz!


Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft denimin, Lot 700 ve 300 modellerinin de içinde bulunduğu geniş bir kesim yelpazesi mevcut. Her zamankinden daha yumuşak bir dokuya sahip olan bu model, çevreye karşı da çok daha duyarlı.


“Kadınlara yönelik Levi’s® Sculpt koleksiyonumuzun bu sezon sunduklarıyla daha fazla gurur duyamazdık. Yeni Sustainable Soft kumaşımız, inovatif Tencel elyafları streç teknolojisi ile harmanlıyor ve sonucunda tüm vücut tiplerine uygun, çok yumuşak ve konforlu kesimler ortaya çıkıyor.”— Karyn Hillman, Levi Strauss & Co. Ürün Yöneticisi


Levi’s® Sculpt + Sustainably Soft Koleksiyonuyla Tanışın


LEVI’S® SCULPT4-WAY STRETCH

Yüksek performanslı bu streç kumaş, vücudu kusursuz biçimde toparlarken aynı zamanda her yöne
-yukarıya ve aşağıya sağa ve sola- esneyerek hareket özgürlüğü sunuyor.
Oraya, buraya, her yere rahatça uzanabilirsiniz!


LEVI’S® SCULPTHYPERSTRETCH

En streç kumaşımız olan Hyperstrech’ten üretilen bu model, aşırı esneklik ve toparlama sağlıyor. Sarkma, bollaşma, diz izleri yok! Artık eğilmekten çekinmeyin, kumaşın kendini toparlama özelliği sayesinde aktif geçen günlerin sonunda da bu jean’ler formlarını korumaya devam ediyor.


LEVI’S® SCULPT HYPERSOFT

Bazı jean’leri sadece giyersiniz, bazılarının içinde ise çok rahat bazılarıyla ise bütünleşirsiniz. Destekleyici streç yapısı sayesinde Hypersoft denim, geliştirilmiş ve ekstra yumuşak bir konfor sunuyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi