Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

SH/FT ile Beklentilerin Dışına Çık!

Günlük hayatın her anında stil ve konforu birleştiren SH/FT Koleksiyonu’nun yeni üyeleriyle tanışın! Klasik bir outdoor ayakkabısından çok d...

SH/FT ile Beklentilerin Dışına Çık!

Günlük hayatın her anında stil ve konforu birleştiren SH/FT Koleksiyonu’nun yeni üyeleriyle tanışın!


Klasik bir outdoor ayakkabısından çok daha fazlası olan SH/FT ile maceraya başlamak için hazırlanın. Patikada, günlük yürüyüşlerde veya şehrin kalbinde bir sokak gezisinde, SH/FT™ ayakkabılar ile stil sahibi adımlarla her mevsim keyifli günler geçirin!


Üstün teknolojilere sahip SH/FT™ OUTDRY™ ayakkabılar ile Columbia hayatın her anında outdoor konforunu sokak stili ile buluşturuyor.


SH/FT™ OUTDRY™ ayakkabılar su geçirmez ve nefes alabilir yapısı ile aniden bastıran yağmurlarda konfordan ödün vermeden sizi güvenle koruyor. Sıcak ve konforlu bir yürüyüş için ideal olan stil sahibi SH/FT™ OUTDRY™ ayakkabılar dayanıklı kauçuk dış tabanı ve darbe emme desteğiyle yüksek taban desteği sağlıyor. Sokak esintileri ile outdoor özgürlüğünün harmanlandığı bu ayakkabılar enerji dönüşümü ve yüksek dayanıklı yapısı ile ekstra fonksiyonellik sağlıyor.


Columbia, şehirde veya doğada hayatın her alanında macera tutkunlarını güvenle koruyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi