Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Doğayı dinlemek sana iyi gelecek

Türkiye’nin kadın modasında perakende devi adL, her sezon farklı yolculuklara çıkardığı modaseverleri, şimdi doğaya yolculuğa davet ediyor. ...

Doğayı dinlemek sana iyi gelecek

Türkiye’nin kadın modasında perakende devi adL, her sezon farklı yolculuklara çıkardığı modaseverleri, şimdi doğaya yolculuğa davet ediyor. 


“Yeni normal” düzen içerisinde yüzü daima doğaya dönük, önce ben diyerek bedeninde özgür ve enerjik bir dünya yaratan adL kadını, bu kış adımlarını; doğayı ve doğada yaşan tüm canlıları daha çok gözeterek atıyor.


Sezonda her daim pozitif enerjisine ihtiyaç duyduğumuz gökkuşağı renkleri, doğa ve insan arasındaki kuvvetli bağı temsil ederken, çiçek desenleri, hayvan deseni baskıları ve doğadaki öğelerin kıyafetlere aktarıldığı motifler; koleksiyonda öne çıkan doğa ile uyumlu parçaları arasında yer alıyor.


Klavye Üstü Giyimde Öncü


Doğadan ilham alınarak tasarlanan kış sezonu; form ve kesimleriyle konfor unsurunun altını çizerken; “yeni dünyada” iş dünyasının giyim kodlarını da unutmuyor. Artan online toplantılar ile birlikte ”klavye üstü giyim” akımına uygun; elbise ve bluzlarda yaka ve kol detayları ön plana çıktı. Yakalarda kullanılan farklı düğme kullanımları, dantel garniler, fular bağlamalar gibi detaylar koleksiyonda yer alıyor.


Rahatlık Doğa ile El Ele


Sürdürülebilir modanın, yeni dönem ile gerçek bir zorunluluğa dönüşmesi ve moda dünyasının parametreleri, dünyaya saygı düşüncesiyle yeniden inşa edilirken, adL dünyası; doğa ile uyumlu sezon kampanyası ile kıyafetlerimizle olan ilişkimizi yeniden yapılandırmanın altını çiziyor. Ve “doğayı dinlemek sana iyi gelecek” mesajını veriyor. Bunun için de “üzerine rahat bir şeyler giy ve dünyada yaşayan her canlı ile iletişime geç” diyor.


Doğayı dinlemek sana iyi gelecek


Doğa ve Tarihimiz Bir Arada


adL sonbahar kış koleksiyon hikayesine çok değerli bir istasyonda mola veriyor. Türkiye'deki en eski demiryolu hattı olan İzmir-Aydın Demiryolu üzerinde yer alan Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi; nostaljik atmosferi, sonbahar renkleri ve zamansız dokusuyla koleksiyonda bütünleşen bir bütünlük sunuyor. Mustafa Kemal Atatürk tarafından kullanılan vagon müzede, adL ruha dokunan tasarımları ile moda severleri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi