Gelecek nesle ilham veren koleksiyon - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Gelecek nesle ilham veren koleksiyon

21 Ocak 2021 Perşembe

Gelecek nesle ilham veren koleksiyon


adidas ve ünlü top model Karlie Kloss, yeni neslin performans ihtiyaçlarını karşılayan, genç kadınlara aktif yaşamın gücünden yararlanmaları için ilham veren ilk spor giyim koleksiyonu için bir araya geldi.


adidas, yoğun, teknoloji odaklı bir dünyada sporun genç kadınlara sunabileceği gücü ve topluluk duygusunu paylaşan yeni bir giyim koleksiyonu oluşturmak için uzun süredir işbirliği devam eden Karlie Kloss ile güçlerini birleştirdi. adidas x Karlie Kloss İlkbahar/Yaz ‘21 koleksiyonu, temel yüksek performanslı antrenman bra’ları ve taytlarından, çeşitli yeni nesil aktif yaşam tarzlarını desteklemek için tasarlanmış trendlerden ilham alan sokak giyimi parçalarına kadar çok yönlü bir spor giyim yelpazesine sahip. Karlie, gelişen temel unsurların canlı serisini oluşturmak ve küratörlüğünü yapmak için adidas Tasarım Başkan Yardımcısı Jo Aberg ile yakın bir şekilde çalıştı.


Karlie’nin spor, koşu sevgisi ve deneyimlerinden ilham alan koleksiyon, tasarımıyla çok yönlülüğü vurgularken turuncunun baskın olduğu renk paletiyle ‘gençliği yansıtan’ dinamik ve eğlenceli temel parçalar sunuyor. Optimum performans ve rahatlık için tasarlanan koleksiyon, sporcuları hareket ederken kuru hissetmelerini sağlamak için adidas'ın AEROREADY kumaş teknolojisini barındırıyor.

 

Gelecek nesle ilham veren koleksiyon

Adidas x Karlie Kloss koleksiyonu, stil ve performansın harmanlanmasına ek olarak, gezegeni derinden önemseyen yeni nesiller için daha sürdürülebilir hale getirildi. Koleksiyonda, adidas ve Karlie’nin plastik atıkları en aza indirmeye yönelik ortak tutkusunun bir parçası olarak, kısmen Parley Ocean Plastic ile yapılan yüksek performanslı geri dönüştürülmüş bir malzeme olan PRIMEBLUE ve yüksek performanslı geri dönüştürülmüş malzeme PRIMEGREEN kullanılıyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız