Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Milano Erkek Moda Haftası’na rahatlık akımını getiriyor

15-19 Ocak arası gerçekleşecek olan Milano Erkek Moda Haftası, birçok tasarımcıyı bir araya getiriyor. Milano Erkek Moda Haftası’na arka ark...

Türk tasarımcı Serdar Uzuntaş Milano Erkek Moda Haftası’na rahatlık akımını getiriyor

15-19 Ocak arası gerçekleşecek olan Milano Erkek Moda Haftası, birçok tasarımcıyı bir araya getiriyor. Milano Erkek Moda Haftası’na arka arkaya üçüncü kez katılacak tek Türk tasarımcı olan Uzuntaş, tasarımlarında pandemi sonrası rahatlık akımının hayatımızın her anına yayılımını anlatacak. 

Asalet, gerçek bir duyarlılık olan ruhun saflığıyla dünyaya açık bir tutum meselesidir. Serdar’ın rahatlık fikri; yeni yumuşak terzilik kodlarına göre çalışılmış, sürdürülebilir ve zanaatkar bir tavırla oluşturulan hassasiyet konusuna dönüşüyor.

2021-2022 Sonbahar Kış koleksiyonunda, aristokrat bir estetik anlayışla kişisel büyük yolculuğu için kıyafetlerini seçen bir beyefendinin hikayesini anlatan Serdar Uzuntaş; coğrafi kökenleri ne olursa olsun, tüm erkeklerin tarzlarının ruhsal bir yakınlıkla birleşimini anlatıyor. 

Tutkulu, kendinden emin aynı zamanda nazik.

Pamuk koton ve yünlü kumaşlar, yüksek yakalı deri ceketlerle bir araya geliyor. Rahatlığı zerafetle birleştiren parçalar, ters çevrilebilen montlar ve stil eşofmanlar bu koleksiyonun öne çıkanlarını oluşturuyor. Renklerde ise; vizon, çikolata kahve, ekru ve yeşil tonları yer alıyor. Koleksiyonda leopar ayak izinin farklı şekilde tasviri, parçalarda desen olarak yer buluyor. 

Milano Erkek Moda Haftası’na arka arkaya üçüncü kez katılacak tek Türk tasarımcı olan Uzuntaş: ‘’Asil ve zarif çizgilerden oluşan tasarımlarımın erkeklerin tarzında oluşturacağı derinliği seviyorum. Temmuz ayındaki ilk dijital moda haftası, biz tasarımcılara yeni deneyimler kazandırdı. Pandemi ile tasarımlarımda oluşan rahatlık teması benim tarzımın da evrilmesine yol açtı. Rahatlık artık hayatımızın her anında ön planda olmakta’’ dedi

Serdar Uzuntaş’ın dijital olarak gerçekleşecek olan şovu 16 Ocak 2021 Cumartesi 19.00’da  www.cameramoda.it adresinden takip edilebilir. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi