Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Arzum Onan’ın naif stiliyle ilham dolu mevsim

Yeni mevsimi karşılamaya hazır canlı renkler, ilham veren tasarımlarla yeni sezona zarif bir seçki sunuyor. Kendine has güzelliğiyle ortaya ...

Arzum Onan’ın naif stiliyle buluşarak ilham dolu mevsim

Yeni mevsimi karşılamaya hazır canlı renkler, ilham veren tasarımlarla yeni sezona zarif bir seçki sunuyor. Kendine has güzelliğiyle ortaya çıkan Machka İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, Marka Yüzü Arzum Onan’ın naif stiliyle buluşarak ilham dolu mevsimin romantik etkisini gün yüzüne çıkarıyor. 

Feminen tasarımları eşsiz ince işliğiyle buluşturan Machka İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu uzaktan esen hafif meltemlere doğru bir yolculuğa çıkıyor. İlhamını ilkbaharın uyanışı ve yaz mevsiminin renk kombinasyonundan alan koleksiyon seçkisi, güçlü Machka kadınlarının keyifli anlarına eşlik ediyor.

Dekoratif fiyonkların ön plana çıktığı koleksiyon seçkisi, Arzum Onan’ın zarif stiliyle buluşuyor. Yaka detayında double size fiyonk detaylı yanık portakal renkli bluz ve ton sür ton etkisi yaratan, feminen bel hattını iki defa saran kemer detaylı kırmızı ceket ve pili detaylı etek ise kusursuz takım kombinizi gözler önüne seriyor.

Ayın büyülü ışıltısıyla uyum yakalayan davetlerde ön plana çıkacak, omuz dekolteli ve pili detaylı ekru ceket ve buna eşlik eden havuç kesim pantolon ise tüm ilgileri üzerinize çekiyor. Güneşin tatlı ışıltısını içinde barındıran jakar kumaşlar ise bu kez ceket ve eteklerde buluşarak feminen tarzınızı yansıtıyor.

Yeniden kahkahaların yükseleceği, zarif davetlerde ise yakası dev fiyonk detayından oluşan, turuncu ve pembenin kombinasyonuyla ortaya çıkan maxi elbise ise heykelsi ve romantik bir duruş sergiliyor. Yeşil ve turkuvazın buluşmasına eşlik eden doğallık, sezonu domine edecek bir takım oyunu içerisine giriyor. Bluzlarda yer alan boyun fiyongu ve saten etkisi ise kuşkusuz zarif ittifakın peşine düşüyor.

İç ısıtan güneşin ışıltısına eşik edecek, önü pili detaylı yelek görünümlü elbiseler yeni mevsimin zarafetiyle sofistike ruhunu sergiliyor. Fransız dantelleriyle duru ve masalsı yolculuğa çıkaran maxi boy pilili elbiselerse göz kamaştırıyor. Etkisi kuşkusuz her daim devam eden denim on demin kombini yaratacak yelek, etek ve ceket veya pantolonlar yeniden günümüze kolajlanarak Machka’nın romantik yönüyle buluşuyor.

Gündüz bir arkadaş buluşmasına ve ardından sıcak sahillere giyilecek tunikler, elbiseler ve şık bluzlar denizi simgeleyen mavilerle gündeme geliyor. Ayrıca şehirdeki temponuza eşlik eden şortlar ise bu özel tasarımlarla uyum sağlıyor.

Yepyeni mevsime ve yeni hikayeler açılacak renk kartelasıyla öne çıkan Machka İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu; Siyah ve beyazların yanı sıra, gümüş tonları, ekrular, doğadan gelen yeşiller, uyanışı simgeleyen pembeler, fuşyalar, lilalar, güneşi yansıtan sarılar, turuncular, yanık karameller, kırmızılar ve mavilerle sezona hiç olmadığı kadar renkli bir seçki sunuyor.

Naif renkler bu kez sezonun başyapıt tasarımlarını hazırlıyor. Machka İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nda bulunan gösterişli ve feminen siluetler ise yeni sezona ilham verici bir başlangıç yapıyor… 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi