Mevsim geçişlerinde şıklığın ve rahatlığın sırrı: Gömlek Ceketler - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Mevsim geçişlerinde şıklığın ve rahatlığın sırrı: Gömlek Ceketler

23 Mart 2021 Salı
Mevsim geçişlerinde şıklığın ve rahatlığın sırrı: Gömlek Ceketler

Her sabah gardırop başında dakikalarca ne giyeceğimize karar veremediğimiz ve asla havanın nasıl olacağını kestiremediğimiz en zorlu günler hiç kuşkusuz mevsim geçişleridir. 

Yazlık kıyafetlerimiz ile kışlık kıyafetlerimizin dolapta üst üste durduğu ve kararsız kaldığımız bu günlerde aniden ısınıp soğuyan, bir günü ötekini tutmayan havalarla birlikte ne giyeceğim sorusunun en çok sorulduğu dönemdeyiz. 

Montlar kalın, tişörtler ince geliyor değil mi? Mevsim geçişlerinin kurtarıcısı gömlek ceketler ile hem şık hem de güvende hissetmek mümkün. DeFacto’nun ilkbahar erkek koleksiyonunda yer alan gömlek ceketler gardırobunuza sıcak bir dokunuş katıyor.

Havalar bir sıcak bir soğuk, nasıl giyineceğini bilemiyorsun. Daha çok bahar aylarında yaşadığımız “Şimdi ne giysem?” sorusuna DeFacto hem şıklığından hiç ödün vermeyen hem de rahatlığına düşkün erkekler için cevaplıyor. Yalancı baharı yaşadığımız şu günlerde DeFacto’nun ilkbahar erkek koleksiyonunda yer alan gömlek ceketler hiç kuşkusuz erkeklerin en büyük kurtarıcılardan biri olacak. 

Sezonun ruhuna renk katan beyaz, krem, lacivert, hardal ve kiremit rengindeki gömlek ceketler, tişört ve denim pantolonlarla kombinlendiğinde hem ofis hem de günlük stil için kusursuz bir tercih oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız