Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Beymen 2021 İlkbahar / Yaz Kampanyası: Hello Sunshine

900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını ve en hit ürünlerini modaseverlerle buluşturan BEYMEN, güneşin pozitif enerjisinden il...

Beymen 2021 İlkbahar / Yaz Kampanyası: Hello Sunshine

900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını ve en hit ürünlerini modaseverlerle buluşturan BEYMEN, güneşin pozitif enerjisinden ilham alan  “Hello Sunshine” kampanyası ile 2021 İlkbahar Yaz sezonunu selamlıyor. 

Evlere kapandığımız karantina dönemiyle geçen zorlu kışın ardından baharın gelişini ve sıcak yazı heyecanla selamlayan kampanya, uzun zamandır özlemini hissettiğimiz umut dolu günlere sesleniş niteliğinde. Yazın yüksek enerjisini ve dinamizmini yansıtan, güneşin parlak ışıklarıyla ilk karşılaştığımızda gösterdiğimiz refleksi yansıtan kampanya fotoğrafları Emre Güven’in imzasını taşıyor. 

Beymen 2021 İlkbahar / Yaz Kampanyası: Hello Sunshine

Versace, Dolce&Gabbana, Etro, Cult Gaia, Oseree, Fendi ve Kenzo gibi dünya markalarının yanı sıra BEYMEN Collection ve Academia’nın 2021 İlkbahar Yaz koleksiyonlarındaki en hit tasarımlarının sergilendiği BEYMEN Hello Sunshine 2021 İlkbahar Yaz Kampanyası’nda ünlü modeller Maartje Verhoef ve Arthur Gosse rol alıyor. 

Modeller:  Maartje Verhoef & Arthur Gosse
Fotoğrafçı: Emre Güven
Stilist: Konca Aykan

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi