Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

W Collection Erkek ve Kadın Koleksiyonları İlkbahar-Yaz'21

W Collection Erkek İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu, şehrin hızlı temposuna ayak uydurabilen, bu temponun içinde konforu ulaşılabilir kılan çab...

W Collection Erkek ve Kadın Koleksiyonları İlkbahar-Yaz'21

W Collection Erkek İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu, şehrin hızlı temposuna ayak uydurabilen, bu temponun içinde konforu ulaşılabilir kılan çabasız siluetleri buluşturuyor.

W Collection İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu’nda Akdeniz canlılığını, şık erkek modasıyla buluşturuyor. Kaliteli İtalyan kumaşlar ile rafine edilmiş detaylar W Collection’ın karakterini ortaya koyuyor. Fit kalıplar, yenilikçi kumaşlar ve hafif ceketlerle geniş bir yelpaze sunan koleksiyon kalite ve performansı bir arada sunuyor.

Rahat, dinamik ve şık erkekler için tasarlanan W Collection İlkbahar/Yaz 2021 erkek koleksiyonu, İtalyan Riviera’sının enerjisini yakalayan sıcak tonları, pamuk ve keten dokunuşlarıyla cazibeli stile dönüştürüyor. Koleksiyonun trend parçalarından ceket, takımlar ve trikolar çağdaş bir estetiği keşfederken, yüksek teknoloji kumaşlarından tasarlanan stil sahibi parçalar erkek gardırobunun konforunu temsil ediyor.

DEEP BLUE
W Koleksiyonu İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu Akdeniz konseptini mavinin tonlarıyla tamamlıyor. İtalyan şıklığı ve terziliğinin öne çıktığı tasarımlar, hafif kumaşlarla yazın verdiği özgürlük duygusunu vurguluyor.

SUN LIGHT
İtalyan kültüründe bir rüya yolculuğuna çıkaran parçalar, yazın doğal tonlarını koleksiyona taşıyor. Beyazların ve doğal lifli dokuların hâkim olduğu koleksiyon W Collection’ın modern vizyonunu ve DNA’sındaki geleneksel terziliği hatırlatıyor. 

EASY ELEGANCE
W Collection resmi kodları yazın zarafetiyle birleştiriyor. Yaz havasını desteklemek için yumuşak geçişlere sahip, rahat parçalarda, turuncu ve toprak tonlar göze çarpıyor. 

NATURAL FAHRENHEIT
Konfor, performans ve görünüm arasında bir denge sunan koleksiyon, erkek sofistike tarzını vurguluyor. Misket limonu ve kahve tonlarının öncü olduğu kodlar, lüks materyallerle konforlu bir stile evriliyor.

NIGHT SHADOWS
Her zaman geleceğe bakan W Collection, estetik kodlarını çağdaş ve modern dinamiklerle yorumluyor. Yüksek performanslı sonuçlara sahip fonksiyonel kumaşlar cool erkek tarzını vurguluyor. 

ROYAL MARINE
Koleksiyonun renk paletinde geniş yer bulan mavi, Aquamarine  tonuyla şık yaz siluetini destekliyor. Beyaz ve mavilerin buluştuğu blazer, takım ve pantolonlar koleksiyonun özünü oluşturuyor. 

ESCAPE GREEN
Koleksiyon İtalyan yaz temasını Akdeniz Adaları’nda yeşil bir orman rüyasıyla tamamlıyor. Kapri Adası’nın atmosferini yeniden tanımlayan yeşiller, yumuşak materyallerden üretilen parçalarda konforlu bir hava yaratıyor.

ECO GREEN
W Collection yüksek kalite misyonunu gelenek, inovasyon ve bugünlerde daha da önem kazan sürdürülebilirlik anlayışlarıyla bir araya getiriyor. Tasarlanan her parça geleceğin modasına hayat verecek bir hammadde olarak düşünülüyor. Çevre, şeffaflık ilkeleri ve hayvan haklarına saygı ile organik tarımı destekleyerek sürdürülebilirlik bilincini geliştirmeye devam ediyor.

W Collection Erkek ve Kadın Koleksiyonları İlkbahar-Yaz'21


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi