Konfor ve iyimserlik koleksiyonlara ilham veriyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Konfor ve iyimserlik koleksiyonlara ilham veriyor

28 Mart 2021 Pazar
Konfor ve iyimserlik koleksiyonlara ilham veriyor

Zamanın modayı şekillendirmesine tanık olduğumuz bu günlerde ihtiyaç duyduğumuz konfor ve iyimserlik koleksiyonlara ilham vermeye devam ediyor. Academia İlkbahar / Yaz 2021 Koleksiyonu, özgür ruhlu ve farkındalığı yüksek Academia Kadını için zihinsel ve bedensel konforu merkezinde tutan dinamik bir dünya kurguluyor.

90’ların ferahlık veren cut-out’ları maskülen anlatımlarla taze bir minimallik yaratırken, dramatik çiçek desenler ve feminen formlar bu sadeliğe eşlik ediyor. Modern siyahların türlü formlarda çeşitlendiği koleksiyon, tropikal desen, tarçın ve camel tonlarının sıcaklığıyla buluşuyor. Kobaltın yüksek enerjisi, yaz beyazlarının ferahlığıyla birleşirken; sorbe tonları pozitif bir atmosfer yaratıyor.

Konfor ve iyimserlik koleksiyonlara ilham veriyor

Asya kültürünün minimalizminden ve sakinliğinden beslenen çok yönlü formlar, kullanım esnekliği sunarken, detaylardaki desen ve grafik anlatımları görsel bir bütünlük yaratıyor. Dönüştürülebilir ceketler ve tamamlayıcı trikolar, geniş zamanlı kullanım sunuyor. İpeksi dokusuyla ilgi çeken teknik kumaşlar sıcak yazda hayat kurtarıyor. 

Özünde aktif giyimden ilham alan bir tasarım anlayışı barındıran marka, Academia Active koleksiyonu ile yeni bir kategori sunuyor. Tasarımların performans ve konfora odaklandığı Academia Active koleksiyonunda; spor bra’lardan cep detaylı bisiklet taytlarına, hibrit üstlerden performans yağmurluklara, yüzücü mayolarından yeni normalin üniforması eşofman takımlarına uzanan seçenekler yer alıyor.  

Deneysel formlarla yeni gelenekler yaratmayı hedefleyen modern hayatın vazgeçilmezi Academia Denim grubu, eklenen güncel kalıp ve geniş model seçeneklerinin yanı sıra izlediği etik ve sürdürülebilir prosedürlerle iyi görünmenin yanında iyi hissetirmeyi de ilke ediniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız