Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Koşu teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor

Under Armour’ın yeni UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları, koşu teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor.  17 bin kilometreyi aşkın mesafede ...

Koşu teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor

Under Armour’ın yeni UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları, koşu teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor. 

17 bin kilometreyi aşkın mesafede test edilen UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları, kauçuk dış tabana ihtiyaç duymayan tek parçalı yastıklama sistemi ve ezber bozan tasarımıyla üstün performans sunuyor. Bir koşucunun tam olarak ihtiyaç duyabileceği yerlere, emniyet kemeri görevi gören bantların da yerleştirildiği UA Flow Velociti Wind, klasik koşu ayakkabısının tasarımını tamamen değiştiriyor ve 60 ile 85 gr arasında bir hafiflik avantajı sağlıyor.

Profesyonel koşuculardan ilham alan Under Armour, sporcuların performanslarını artırmak için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Under Armour ekibi atletlerin en zorlu antrenmanlarını kolaylaştıracak hem hafif hem de destekleyici yeni UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabılarını tasarladı. Yeni UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları, Under Armour’un koşu kategorisindeki en hafif, en yüksek performanslı ve en uzun ömürlü koşu ayakkabısı olma özelliğini taşıyor. 

Yeni UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları; A Flow teknolojisi, Dow ve Under Armour’ın İnovasyon, Ürün Tasarımı, Biyomekanik, Sporcu ve Tüketici Araştırma departmanlarının birlikte çalışması sonucu tasarlandı. Ürün geliştirme aşamasında 130’u aşkın sporcu 17 bin kilometreden fazla koşarak ürünü test etti. UA Flow Velociti Wind koşu ayakkabıları hem profesyonel koşu hem de basketbol için tasarlandı.

Koşu teknolojisinde yeni bir sayfa açıyor

UA Flow Velociti Wind, güvenli koşu için gerekli yer hassasiyetini, enerji geri dönüşünü ve kaymaz çekişi sağlarken mühendislik harikası olan UA Warp isimli üst kısım, ayağın şekline bürünerek koşucunun gerçek performansını ortaya çıkarıyor. UA Flow Velociti Wind, her adımda rüzgârı arkasında hissetmek ve uzun mesafede hızını korumak isteyenler için tasarlandı. 

Yalnızca 241 gram (erkeklerde 42 numara) ağırlığındaki bu ayakkabı, hızlı tempolu ve uzun mesafeli antrenman ve yarışlarda hız ve desteği bir arada arayan sporcular için ideal. UA Flow; kauçuk dış tabanı ortadan kaldırarak, klasik koşu ayakkabısının tasarımını tamamen değiştiriyor ve 60 ile 85 gr arasında bir hafiflik avantajı sağlıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi