Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Nautica Marka Elçisi Engin Öztürk Oldu

Nautica®, uluslararası arenada uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle moda markası imajını bugün güçlü bir iş ortaklı...

Nautica Marka Elçisi Engin Öztürk Oldu

Nautica®, uluslararası arenada uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle moda markası imajını bugün güçlü bir iş ortaklığıyla yenilediğini duyurdu. Nautica’nın 2021 yılında Türkiye marka elçisi Türk aktör Engin Öztürk oldu. 

Maceraya ve doğayı keşfetmeye davet eden tasarımlar, Engin Öztürk’ün sofistike ve derinlikli yaşam stiliyle birleşti. Göcek’te, Nautica’nın maceracı doğasını yansıtan atmosferinde gerçekleşen kampanya çekiminde, Erdi Doğan’ın fotoğrafladığı Engin Öztürk; şehirli ve modern Nautica ruhunu dinamik karelerle yansıttı.

Nautica Marka Elçisi Engin Öztürk Oldu

Türkiye’de sayısız sinema ve tiyatro oyununda ikonik rolleri canlandıran aktör, global marka iş birliği için; “Nautica gerçekten de dolabımdaki vazgeçilmez markalarımdan biri. Türkiye’de marka yüzü olmam için sorduklarında “Neden olmasın ki, çekime dolabımdan bir şeyler giyip bile katılabilirim ne de olsa!” diyor ve gülüyor. Bugüne kadar birçok markadan teklif gelse de doğayı seven bir sanatçı olarak beni benim için yaşamıma ilham veren ve doğayı seven bir markayla çalışma fikri heyecanlandırdı diye ekliyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi