Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yazın Ruhuna Dokun

Kendini seven ve gerektiğinde kalıplara meydan okuyan kadının markası Love my body, Türkiye’nin ilk moda influencer’ı Moda Tutkusu’nun yarat...

Yazın Ruhuna Dokun

Kendini seven ve gerektiğinde kalıplara meydan okuyan kadının markası Love my body, Türkiye’nin ilk moda influencer’ı Moda Tutkusu’nun yaratıcısı ve stil danışmanı Yasemin Öğün’le hayata geçirdiği İlkbahar – Yaz Moda Tutkusu by Love my body Koleksiyonu, minimal ve klas tarzından vazgeçmeyen kadınların ruhuna şimdiden yazın ışıltısı ve sihriyle dokunuyor.

Modanın her bedende yaşatılabileceği gerçeğini gözler önüne seren Love my body ile Türkiye’nin ilk moda influencer’ı Moda Tutkusu’nun yaratıcısı ve stil danışmanı Yasemin Öğün iş birliğinde hazırlanan 2021 İlkbahar – Yaz Moda Tutkusu by Love my body Koleksiyonu kadın ruhuna dokunan tasarımlarıyla yazın ışıltısında yolculuğa çıkarıyor. 

Yazın Ruhuna Dokun


Kendine güvenen, cesur ve stil sahibi kadınların tercihi olan Love my body, doğal tonlardan ve zamansız modadan vazgeçmeyen stil danışmanı Yasemin Öğün’ün çizgisini yansıtan koleksiyonuyla her yıl olduğu gibi kadının bedenini güzel gösteren, rahat kesimlerin yer aldığı parçalardan oluşuyor. 

Yazın vazgeçilmezleri kısa tulumlar, etekler, elbiseler, gömlek ve yazlık ceket kombinasyonlarıyla kadın modasına tarz getiren koleksiyon; sokaktan eve, şehirden sahile, çok amaçlı sofistike ve kendinden emin kadınlara hitap ediyor. 

Yazın Ruhuna Dokun


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi