Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Doğal ve zamansız bir stil için

Say Peace’in %100 doğal müslin kumaşlardan oluşan her bir parçası rahatlık ve şıklığın barış içinde olduğu bir estetik anlayışı ile yazı sel...

Doğal ve zamansız bir stil için

Say Peace’in %100 doğal müslin kumaşlardan oluşan her bir parçası rahatlık ve şıklığın barış içinde olduğu bir estetik anlayışı ile yazı selamlıyor…

Tasarımdan dağıtıma her adımında dünya ve ev sahibi olduğu tüm canlılara saygı duyarak üretme felsefesiyle kurulan Say Peace’in %100 doğal kumaşlardan oluşan ve işinin ehli zanaatkarların elinde hayat bulan her bir parçasının sahipleriyle buluşma amacı: içinde kendinizi mutlu hissedeceğiniz, bedeniniz için sağlıklı kumaşlardan oluşan ve rahatlık ile şıklığın barış içinde olduğu bir estetik anlayışını insanların gardırobunun bir parçası kılmak. 

Doğal ve zamansız bir stil için

Yaza uygun %100 doğal, nefes alan, hafif ve sağlıklı müslin kumaşlardan oluşan koleksiyonda etek ve bluzlardan oluşan takımlara, gündüz ve gece kullanıma uygun zamansız elbiselere, bluzlardan, kimonolara, yazlık uzun yeleklere kadar bir alternatif yer alıyor. 

Say Peace’in koleksiyonunda beyaz, siyah ve ekru gibi dolaplarımızın zamansız renklerinin yanı sıra mint yeşili, safran ve tarçın gibi sezonun tercih edilen renkleri de yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi