Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

AnatolianCraft ile modada yeni bir soluk

Bilge Can’ın aile yadigarı ayakkabısından ilham alarak kurduğu el işi ile modayı buluşturan çanta ve ayakkabı markası AnatolianCraft; toprak...

AnatolianCraft ile Modada Yeni Bir Soluk

Bilge Can’ın aile yadigarı ayakkabısından ilham alarak kurduğu el işi ile modayı buluşturan çanta ve ayakkabı markası AnatolianCraft; topraklarımıza özgü nakış geleneğini moda aksesuarlarına taşıyarak sektör ruhuna nostaljik yeniliği üflüyor. Anadolu’nun zengin kültür mirasını, sürdürülebilir malzemeler ve gerçek zanaatkarların el işçiliği ile buluşturan AnatolianCraft, titizlikle işlenen ve detaylarında sakladığı zarafetini, giyilebilir sanat objesi olarak moda severlerin beğenisine sunuyor.

Modern lüksü tarihi bir dokunuşla birleştiren, adeta antika sandıkların kilitlerini aralayan AnatolianCraft, yetenekli zanaatkarlar tarafından elle işlenen çanta ve ayakkabılarıyla giyilebilir sanat anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. Yüzyıllarca kişiye özel olarak tasarlanan, özel teknikleri kullanılarak hazırlanan ve işlenen desenler zamansız bir zarafet sağlarken, saraydaki kadınların asaletini modern stillere aşılıyor.  

AnatolianCraft ile Modada Yeni Bir Soluk


Anadolu toprakların zengin kültürel mirasının elçisi olmaya aday AnatolianCraft, yavaş moda akımının savunucusu olmayı marka DNA’sına yüklüyor. Sürekli değişen trendlerin ve heyecanların esiri olmayan kadınlara kaliteli, zamana karşı ayakta durabilen, rafine ve çarpıcı modeller sunan AnatolianCraft, aşırı tüketim akımına karşı kürek çekiyor. Moda ile sanatsal doygunluğu hissettiren, el emeğiyle üzerine tek tek hikayeler işlenen doğaya ve kültürlere sahip çıkan marka, kendini özel ve biricik hissetmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Hamarat Anadolu kadınları için iyi bir ek ev geliri ve istihdam fırsatı yaratan AnatolianCraft, fırsat eşitliği ve üretimdeki etik değerleri de önemsiyor. Adil ticaretin öneminin altını çizen yükselen aksesuar markası, Türk zanaatını şu an Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve dünyanın birçok yerine ulaştırmaya ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi