Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Hayal etmekten korkmayan, küllerinden doğma hikayesi

Dünyanın içinden geçtiği kırılgan süreç; bizleri öze, asıl amaca, yeniye doğru bir değişim ve dönüşüm yolculuğuna çıkardı.  Academia 2021 So...

Hayal etmekten korkmayan, küllerinden doğma hikayesi


Dünyanın içinden geçtiği kırılgan süreç; bizleri öze, asıl amaca, yeniye doğru bir değişim ve dönüşüm yolculuğuna çıkardı. 

Academia 2021 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu, iddialı fakat samimi çözümleri ile bu kimlik ve anlam arayışında, yeniyi hayal etmekten korkmayan bir küllerinden doğma hikayesi anlatıyor. 

Endüstriyel temalardan ilhamla yalın formları yeniden yorumlayan koleksiyon, yeni klasikler yaratıyor. Siyahtan rol çalan kahve tonları, modern griler ve dijital çağrışımı güçlü maviler sezona heyecan katarken, utiliter tasarımlarda hâkî, kırmızı ve siyahın zamansız tavrı öne çıkıyor. Duman, gotik çiçek desenler, “slow burn” sloganı, yıpranmış dokular ve kadifelerde kullanılan art workler küllerinden doğmanın manifestosu niteliğinde... Zincir ve logo anlatımları koleksiyonun genelinde farklı desen ve yüzeylerde karşımıza çıkarken, A harfinin saten ve trikolarda sürprizli jakar uygulamaları klasikleri destekliyor.  

Hibrit ve dönüştürülebilir tasarımların dikkat çektiği Academia 2021 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu’nda; modern tasarım anlayışı, yumuşak yapılarda Academia ilkelerini ön plana çıkaran zarif bir tezatlıkla birleşiyor. Kolları çıkabilen deri garnili denim ceket, çift taraflı giyilen shearling palto ve kaz tüyü montlar, oduncu gömleklerinden ilham alan sökük detaylı katmanlar zamansız opsiyonlar sunuyor. Deri tasarımların formlarındaki deneysel yenilikler renk ve yüzey oyunları ile birleşirken, bele oturarak güncellenen oversize kalıplar denim grubunda yeni gelenekler yaratıyor.  

Dış giyimlerin arka bölümünde yer alan zincir brit’ler ve A harfi grafik yaka iğneleri ürünlere pırıltı katarken; kabartma, nakış ve reflektör tekniğiyle uygulanmış Academia logoları dikkat çekiyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi