Spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor

9 Eylül 2021 Perşembe
Spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor


Özgür ruhlu ve farkındalığı yüksek tasarımlarıyla her sezon adından söz ettiren Academia’nın, Probably işbirliğiyle hazırladığı Probably X Academia kapsül koleksiyonu spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor. 

Sokak modası kodlarından ilham alan uniseks koleksiyon, Academia’nın DNA'sını, Probably markası ve son beş yılda tüm dünyada yükselen bir trend haline gelen Danimarkalılara özgü mutluluk felsefesi “Hygge” ile bir araya getiriyor. 
 
Yeşilin enerjisini, beyazın sadeliği ve siyahın gücüyle buluşturan koleksiyon, bant baskılar, patchwork detaylar ve geçtiğimiz sezonların ardından halen yükselişini koruyan batik tekniğiyle zenginleşiyor. 

Spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor


Monogram baskılı tshirt ve formalar; sloganlı hoodie ve t-shirtler, batik tekniğiyle boyanmış yeşil/siyah takımlar, slogan biyeli sweatshirt setlerinden oluşan koleksiyon;  çoraptan şapkaya, terlikten bel çantasına uzanan aksesuarlarıyla sokak stiline farklı bir yorum katıyor.  

Probably’nin marka dünyasında  yer alan; hayatın ve güzel anların tadını çıkarmak ve bunu sevdiklerinle paylaşmak anlamına gelen “Hygge”, Probably X Academia kapsül koleksiyonundaki detaylarla ve “Bring more hygge into your life” sloganlı tasarımlarla bizleri de bu akıma katılmaya çağırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız