Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

The North Face'in en yeni Mountain Athletics koleksiyonu

Markanın ‘Daha Önce Hiç’ (Have You Ever) kampanyasının bir parçası olarak sunulan yeni koleksiyon, amacına uygun antrenman yapan, outdoora d...

The North Face'in en yeni Mountain Athletics koleksiyonu

Markanın ‘Daha Önce Hiç’ (Have You Ever) kampanyasının bir parçası olarak sunulan yeni koleksiyon, amacına uygun antrenman yapan, outdoora daha iyi hazırlanmak için spor salonlarında çalışan ve zorlukların peşinden koşan herkes için tasarlandı.

Koleksiyon, baştan aşağı işlevselliğini stille birleştirerek, klasik The North Face tasarımının yanında teknik performansı da beraberinde getiriyor. VECTIV™ Hypnum, sıfırdan stabilite ve enerji dönüşü sunarken, FlashDry™ gelişmiş nem yönetimi sağlayarak kullanıcıların sınırlarını zorlamalarına olanak tanıyor. 

Erkek ve kadın koleksiyonunun tasarımı, yaşadığımız dünya düşünülerek oluşturuldu. Tam fermuarlı kadın montu ve erkek hibrit tişörtü de dahil olmak üzere %100 geri dönüştürülmüş polyester anahtar parçalar kullanıldı.

Gri ve siyahın sade tonlarından oluşan koleksiyon, dağlarda olduğu gibi spor salonunda da evdeymiş gibi konforlu hissettirecek.

The North Face'in en yeni Mountain Athletics koleksiyonu✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi