Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Lacoste İlkbahar Yaz’22 Koleksiyonunu Paris Moda Haftasında Sundu

Sporla ilgili kurallar ve kültür tarafından derinden etkilenen Louise Trotter, Lacoste’a Fransız spor giyiminin dinamik bir direği olarak ya...

Lacoste İlkbahar Yaz’22 Koleksiyonunu Paris Moda Haftasında Sundu


Sporla ilgili kurallar ve kültür tarafından derinden etkilenen Louise Trotter, Lacoste’a Fransız spor giyiminin dinamik bir direği olarak yaklaşıyor. 

Markanın can damarı olan tenis dünyasından bisiklete, basketbola ve diğer şehir sporlarına kadar uzanan tasarım sürecinde hareket, hafiflik ve işlevsellik ruhu çok önemseniyor. Spor üniformalarının günlük yaşantıyla olan bağlantısını göz önünde bulunduran koleksiyon, şehirde yaza modern bir yön vermek için performans ve estetik arasındaki çizgileri bulanıklaştırıyor.

Yüzey yeniliği ve teknik bir cila ile yükseltilmiş zıt detayları ortaya koyan temel silüetler, sporcuların bireyselliğini inceliyor. René Lacoste ve tenis partneri Suzanne Lenglen'in Roaring Twenties'deki zarif portrelerinden Peter Sutherland ve Philippe Bialobos'un 2000'lerdeki şehir bisikleti kuryelerini ritmik dokümantasyonuna; terzilik ve spor kinayelerinin çağrı tekrarı hibrit tipolojilerle sonuçlanıyor. 

Şort takımlar neopren pike jarseden, pileli tenis etekler buzlu pastel kauçuktan, Lacoste pololar ise baskılı fileden yeniden tasarlandı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi