Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sagaza Studio x Trendyol ile lüks rahatlıkla buluşuyor

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Türkiye’den tüm dünyaya açılan ünlü moda markası Sagaza ile sonb...

Sagaza Studio x Trendyol ile lüks rahatlıkla buluşuyor
Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Türkiye’den tüm dünyaya açılan ünlü moda markası Sagaza ile sonbahar - kış sezonuna özel bir koleksiyon hazırladı. 

35 parçadan oluşan koleksiyonda oversize, net kalıplı ceketlerden t-shirtlere, fırfırlı özel desenli elbiselerden triko üstlere ve kot takımlara kadar kadınların gardroplarında olması gereken tüm parçalar yer alıyor. 

Sagaza Studio x Trendyol ile lüks rahatlıkla buluşuyor


Sagaza Studio x Trendyol koleksiyonunda oversize ceketler balıksırtı yünlü kumaşlarla buluşurken, deri ceketler, kot tulum elbiseler, boyfriend jean takımlar, t-shirtler ve sweatshirtler, trikodan crop üstler ve gramajlı hırkalar öne çıkıyor. Koleksiyondaki tüm parçaların birbirleriyle uyum sağlaması hedeflendi. Sıcak kahve tonları, haki yeşilleri, özel desen çalışmaları ve kotlarda batik yıkamalarla sonbahar - kış mevsimlerinin ruhunu yakalıyor. 

Trendyol ile ilk defa çok daha geniş kitlelere ulaşma şansı yakaladıklarını belirten Sagaza Baş Tasarımcısı Zelia Kaçar, “Sagaza olarak lüksü rahatlıkla buluşturuyoruz. Trendyol iş birliğimiz için de cool, genç, zamansız, rahat, lüks ve yüksek işçilikli bir koleksiyon oluşturduk. Bu koleksiyonda ‘gerçek giysiler anı yakalar’ felsefesinden ilham aldık. 

Sagaza Studio x Trendyol ile lüks rahatlıkla buluşuyor


Kıyafetler kolay giyilebildiği kadar aynı zamanda cool durabilen, formuyla, işlevselliğiyle ve kalıp oyunlarıyla yeni bir hikaye anlatmak isteyenlerin ulaşacağı bir misyon taşıyor. Tasarım sürecinde hayalimdeki kadın abartıdan uzak, ayakları yere basan, sade ama feminen, moda trendlerine bağlı olmayan stilize bir kadındı. Minimal estetiği modern ve çarpıcı tekniklerle birleştirerek şehirli, güçlü, kendine güvenen, cüretkar kadını yeniden kodladık” dedi. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe