Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tasarımlarıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor

Modern ve fark yaratan tasarımlarıyla moda sektörüne iddialı bir giriş yapan Katerina Ekşioğlu, her kadın özel ve güzeldir diyerek şık, iddi...

Tasarımlarıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor
Modern ve fark yaratan tasarımlarıyla moda sektörüne iddialı bir giriş yapan Katerina Ekşioğlu, her kadın özel ve güzeldir diyerek şık, iddialı ve kaliteli tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. 

Ekşioğlu Fransız zarafeti, İskandinav özlülüğü ve Amerikan giyim tutkusu arasında ortak bir noktada hazırladıklarını söyledikleri Pre Fall 2022 koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor. Özel anlarda olduğu gibi gündelik yaşamda da kadınların her anında kendileri özel hissetmelerini sağlamayı amaçlarken aynı zamanda rahatlığı da önemsiyor. 

Koleksiyon sürrealizm, kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı bir dokunuşla hazırlanırken tasarımcılar yarattıkları kıyafetleri bir kadının karakterinden ilham alarak onları yansıtan ürünler ortaya çıkarıyor. Katerina Ekşioğlu tasarımcıları her detayı titizlikle çalışırken ve her kadının mutluluğunu gözlerinden yansıtmayı hedefliyor.

Ekosenin Yeniden Doğuşu ve Yükselişi


Pre Fall 2022 Kış koleksiyonunu hazırlarken incelik ve feminenliğe vurgu yapan Katerina Ekşioğlu kıyafetlerde taşlardan, kristallerden yapılan düğmeler ve şeritlerle koleksiyona ışıltı veriyor. Yıllardır modanın vazgeçilmez deseni olan ekoseye yeni bir soluk getirirken tasarımlarıyla da göz dolduruyor. 

Marka her yaştan kadının her alanda kullandığı ekose desenini sanatsal dokunuşla sofistike hale getirirken keskinlik ve kırılganlığın bir olduğu siluetlerde güçlü bir karaktere sahip güçlü kadınlar için kıyafet tasarlıyor.

Tasarımlarıyla moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor


Her Kadın Kendine Özgü Güzel ve Özeldir


Katerina Ekşioğlu profesyonel tasarımcıların dokunuşlarıyla ortaya çıkardığı ürünleri her bedene ve isteğe göre tasarlayabildiği gibi konuklarının mutluluğu ve konforunu da önemsiyor. Kumaşın kaliteli oluşu doğal olarak beraberinde kaliteyi ve şıklığı da getirdiği gibi profesyonellerden oluşan ekip ürettikleri ürünlerin şık ve güzel olmasının yanı sıra kullandıkları kaliteli kumaşla konforu da garanti ediyor. 

Dünya standartlarındaki ölçüler baz alınarak her kadının vücut şekli göz önünde bulundurulup ona göre ürün tasarlanıyor. Bir imaj oluştururken titizlikle her ayrıntıya dikkat edildiği gibi estetik faktörü markanın her alanında en önemli unsur olma özelliği taşıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi