Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Heyecan ve stil dolu bir buluşma için sizi bekliyor

Hotel NetWork, hayal etmekten korkmadan hayatı dolu dolu yaşayanlara yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.  Stili ve duruşuyla kendini bel...

Heyecan ve stil dolu bir buluşma için sizi bekliyor


Hotel NetWork, hayal etmekten korkmadan hayatı dolu dolu yaşayanlara yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. 

Stili ve duruşuyla kendini belli eden, özgür yaşam tarzıyla dikkat çekenlerin buluşma noktası Hotel NetWork, İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonuna ev sahipliği yaparak sizi sınırların olmadığı bir yolculuğa çıkarıyor. Hotel NetWork’te check-in yapanlar tadını özgürce çıkaracağı bir yaz hayaliyle kendini hayatın akışına bırakır, yeniliklere erken rezervasyon yaptırır. Sınırlara takılmadan dilediği gibi yaşar. Başkalarını değil, hayallerini takip eder.

Heyecan ve stil dolu bir buluşma için sizi bekliyor


NetWork Kadınının Renkli Stili

İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nun sezon hikayesi Hotel NetWork, ilhamını yeniden özgürleşme hissinden alıyor. Şehir temposunda her anı ayrıcalıklı bir tatildeymiş gibi yaşama arzusuyla yola çıkılan, farklı destinasyonları simgeleyen temalarıyla dinamik ve renkli bir görünüm yaratıyor. Kırık beyaz, bej, ekru, haki ve safran tonlarının hakim olduğu Safari serisinde dökümlü formlar, dokulu kumaşlar dikkat çekiyor. 

Marin teması, okyanus renklerinin, yaratıcı marin yorumlarının ve güçlü desenlerin bir araya geldiği renkli tasarımlarıyla çok şık bir cruise yolculuğundan ilham alıyor. Baharın yenileyici gücünün yaratıcı tasarım elementleri ile buluştuğu Hotel NetWork, heyecan ve stil dolu bir buluşma için sizi bekliyor.

Heyecan ve stil dolu bir buluşma için sizi bekliyor


NetWork Erkeğinin Zamansız Stili

İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nun sezon hikayesi Hotel NetWork, ilhamını yeniden özgürleşme hissinden alıyor. Şehir temposunda her anı ayrıcalıklı bir tatildeymiş gibi yaşama arzusuyla yola çıkılan, farklı destinasyonları simgeleyen temalarıyla dinamik ve renkli bir görünüm yaratıyor. Referansını doğadan alan Safari teması, terracota ve doğal renklerde dökümlü formlarda viskon, keten ve süet gömlekler, trikolar, kargo şort ve pantolonlarla karşınıza çıkıyor. 

Okyanus tonlarının baskın olduğu Marin, güçlü desen vurguları ile denizci çizgilerini yeniden yorumluyor. Siyah seri, antrasit, siyah ve mango renklerinde yazlık kanvas ve keten dolu takımlar dikkat çekerken deri ceketler ve trikolar gece şıklığına eşlik ediyor. Florasan yeşiliyle bir araya gelen taş tonları, İlkbahar/Yaz 2022 N-Tech tasarımlarında ultra-light ince kumaşları renklendiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi