Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Suyu ve soğuğu geçirmeyen outdoor bot modelleri

Dockers By Gerli dayanıklı ayakkabılarıyla hayatınıza hareket katmaya devam ediyor. Suyu ve soğuğu geçirmeyen outdoor bot modelleri birçok d...

Suyu ve soğuğu geçirmeyen outdoor bot modelleri
Dockers By Gerli dayanıklı ayakkabılarıyla hayatınıza hareket katmaya devam ediyor. Suyu ve soğuğu geçirmeyen outdoor bot modelleri birçok doğa aktivitesinin de en dinamik eşlikçisi oluyor. 

Sportif tarzından ödün vermeyen erkeklerin favorisi olacak Dockers by Gerli Outdoor Koleksiyonu rahat, hafif modelleri, sportif görünümü ve su geçirmez özellikleri ile doğaseverler için ideal alternatifler sunuyor. 

Klasik modelleri cesur detaylarla birleştiren Dockers by Gerli, şehirli erkeğin gündelik yaşamına uyum sağlayarak her zaman dinamik ve cesur bir tarz yakalıyor. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan Dockers by Gerli, kahverengi, siyah, hâkî ve gri gibi her renkle uyumlu tonların ağırlıkta olduğu koleksiyonuyla günün her anına eşlik ediyor. 

Jean, sweat, kazak, mont ve daha birçok kombinin en dinamik eşlikçisi olacak modeller, ofise giderken, doğa yürüyüşlerinde ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılarak adımlara konfor katıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi