Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Bu bahar yepyeni bir evrene davetlisiniz

Tamamen sıra dışı… Metaverse evrenine Beymen gözüyle bakış... Güneşin iç ısıtan enerjisini… Doğanın yaşam enerjisini… Kendi öz enerjinizi hi...

Bu bahar yepyeni bir evrene davetlisiniz.


Tamamen sıra dışı… Metaverse evrenine Beymen gözüyle bakış...
Güneşin iç ısıtan enerjisini…
Doğanın yaşam enerjisini…
Kendi öz enerjinizi hissetmeye hazır olun.
Yenilenme zamanı geldi.

Birlikte yepyeni bir bölüme geçiyoruz.Hayatın ve modanın yeni bölümüne… BeymenVerse’e hoş geldiniz.

Vizyoner duruşuyla Türkiye’de ilklere öncülük eden Beymen, 2022 baharında modaseverleri keşfedilmemiş deneyimlere, heyecan veren yepyeni bir evrene davet ediyor; içimizdeki gücü keşfetmek, yenilenmek, ilkbahar ve yazı doyasıya yaşamak için… Bu evrenin adı: BeymenVerse.

Bilimkurgu ve animasyon filmlerinde kullanılan CGI (Computer Generated Imagery) teknolojisiyle çekilen Beymen’in 2022 İlkbahar/Yaz kampanyası BeymenVerse, güneşin pozitif enerjisi, doğanın yenileyici gücü ve denizlerin sonsuzluğundan ilham alıyor. Dünya modasına yön veren markaların defile ve reklam kampanyalarında yer alan ünlü modeller Alexina Graham ve Matteo Ferri’nin rol aldığı kampanya filmi, karakterlerin güneşten, doğadan ve denizden aldıkları enerjiyle BeymenVerse’ü keşfetme hikayesini anlatıyor. İzleyicisini bir başka boyuta taşıyan, doğanın mucizeleriyle baş başa bırakan kampanya filminin hikayesi, karakterlerin birbirinden enerji alarak kendi içlerindeki gücü keşfetmeleriyle sona eriyor. 

Bu bahar yepyeni bir evrene davetlisiniz.


Jennifer Lopez, Jamie Dornan, Colin Farrell gibi uluslararası yıldızlarla çalışan ve ses getiren pek çok global projeye imza atan ünlü fotoğraf duosu Hunter & Gatti’nin imzasını taşıyan kampanyada modeller, Balmain, Valentino, Saint Laurent, Dolce & Gabbana, Balenciaga, Bottega Veneta, Versace, Stella McCartney, Etro, Fendi gibi dünya markalarının yanı sıra Beymen Collection ve Academia’nın 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarından öne çıkan tasarımlarla kamera karşısında. 

Beymen dostlarına ilham vermeyi, iyi hissettirmeyi, yepyeni deneyimler sunmayı amaçladıklarını söyleyen Beymen Marka Yönetimi Direktörü Emir Alemdar, “Deneyim, Beymen DNA’sının yapıtaşlarından” diyor. “Beymen dostlarını bir başka evrene transfer etmek, onlara farklı bir deneyim sunmak için bu bahar metaverse dünyasının kapılarını aralıyoruz. Yenilikçi karakterimizle bir başka heyecana davet bu… Kaldı ki heyecan, uyanış, tazelenme isteği mevsimin de özünde var. İlkbahar ve yaz aylarında hayata daha iyimser bakıyor, daha iyi hissediyoruz. İhtiyacımız olan gücü bazen güneşin içimizi ısıtan pozitif enerjisinden, bazen baharda yeniden uyanan doğadan, bazen denizlerin enginliğinden ama en çok da kendi özümüzden ve sevdiklerimizden alıyoruz. Bizlere kendimizi iyi hissettiren, enerji veren tüm bu kavramlarla bu sezon yepyeni bir dünya kurguladık: BeymenVerse. Bu evrenin içimizdeki enerjiyi açığa çıkararak bizi yenileyeceğine inanıyoruz”. 

Bu bahar yepyeni bir evrene davetlisiniz.


Modeller: Alexina Graham, Matteo Ferri
Video & Fotoğraf : Hunter & Gatti
Kreatif ajans : TBWA
CGI Ajans : Dreambox
Prodüksiyon : 212 
Stylist : Aslıgül Arslanalp

*Üç bölümden oluşan fotoğraflar hakkında; 

Sun Power
Plant Power
Water Power

İlk bölüm olan Sun Power’da yepyeni bir evrene, BeymenVerse’e merhaba diyerek güneşin iç ısıtan enerjisini hissediyoruz.

İkinci bölüm olan Plant Power’da ise baharın gelişi ve doğanın uyanışıyla birlikte biz de enerjimizi yeniliyor ve canlanıyoruz.

Üçüncü bölümde ise suyun dinlendirici etkisini ve güneşin enerjisini birlikte hissederek yepyeni bir evrende yazın coşkulu ruhunu deneyimliyoruz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi