Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Dijitalin değişiminden ilham aldı: Dikkat çekici, farklı ve cesur

Sudi Etuz ve LC Waikiki, heyecan verici işbirliğine bu sezonda da devam ediyor. 23 parçadan oluşan Sudi Etuz x LC Waikiki özel jean koleksiy...

Dijitalin değişiminden ilham aldı: Dikkat çekici, farklı ve cesur


Sudi Etuz ve LC Waikiki, heyecan verici işbirliğine bu sezonda da devam ediyor. 23 parçadan oluşan Sudi Etuz x LC Waikiki özel jean koleksiyonu, farklılığı stilinin en değerli parçası kabul eden kadınlara baharı müjdeliyor.

Metaverse, 3D giysiler ve farklı dijital deneyimler… Artık hayatı yeni biçimlerde, eşsiz deneyimlerle yaşıyoruz. Estetik algılarımız, zevklerimiz dijitalin izdüşümünde farklılaşıyor. En alışılagelmişi bile farklılaştıran Şansım Adalı, bu sefer ilhamını dikkat çekmekten çekinmeyen dijital dünyadan alarak yepyeni bir jean koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Dijitalin değişiminden ilham aldı: Dikkat çekici, farklı ve cesur


Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki; Sudi Etuz’un neşeli ve özgün tasarım dilini, maksimalist parçalarla yansıtan 23 parçadan oluşan özel bir koleksiyona taşıdı. Tasarım jean’ler günümüzün trend kalıplarında sıra dışı formlarla yorumlanırken, etek, crop top ve ceketlerde kullanılan neşeli volan detaylar, geniş paçalar, trikolar, tek parçanın gücünü yansıtan tulumlar, sürdürülebilir organik kumaşlarla ve capcanlı renklerle yazın enerjisini yükseltiyor. 

Sudi Etuz X LC Waikiki’den Sürdürülebilir Denim

Sudi Etuz X LC Waikiki koleksiyonunda tasarımlar kadar kumaş ve sürdürülebilirlik için atılan adımlar da dikkat çekiyor. Organik, geri dönüştürülmüş pamuklu kumaşlar ve sürdürülebilir malzemelerle hazırlanan tasarımlar, uzun yıllar değerini kaybetmeyen Sudi Etuz imzalı özel parçaları gardrobunuza ekliyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi