Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Baharı müjdeleyen gece kıyafetleri

Bahar aylarının gelmesiyle başlayan düğün, söz, nişan ve davetler ‘ne giyeceğim’ sorusunu da beraberinde getiriyor.  Bahar aylarına damga vu...

Baharı müjdeleyen gece kıyafetleri


Bahar aylarının gelmesiyle başlayan düğün, söz, nişan ve davetler ‘ne giyeceğim’ sorusunu da beraberinde getiriyor. 

Bahar aylarına damga vuran canlı renklerden ilham alınarak tasarlanan Ns Sposa ilkbahar koleksiyonu, havanın enerjisini ruhunda hissetmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Renk skalasında baharın tüm renklerini sergileyen Ns Sposa, uçuş uçuş modelleriyle havanın getirdiği ahenk ve sevince eşlik ediyor.

Güneşin hafiften yüzünü göstermesiyle sıklaşan düğün, söz, nişan ve davet trafiğinde imdada yetişen Ns Sposa, birbirinden farklı gece elbiselerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Straplez, uzun kollu, tek kol, balon kol ve askılı seçenekleriyle bahar mevsiminin her havasına uyum sağlayan Ns Sposa, vücut özelliğinize göre en kusursuz tasarımı bedeninize uyarlıyor. Derin yırtmaçlı modelleriyle dikkat çeken Ns Sposa ilkbahar koleksiyonunda bulunan uçuş uçuş kumaşlar ile özgür ve alımlı hissetmeyi sağlıyor. 

Mini, midi ve uzun etek alternatifleri ile etkinlik alanına göre tercih edebileceğiniz Ns Sposa gece elbiseleri, her zamankinden daha fazla özgür ve iddialı hissetmenizi sağlıyor. Cazibenin rengi narçiçeğinden doğanın en masum rengi fıstık yeşiline; ihtişamın temsilcisi mor renginden barış ve huzurun temsilcisi maviye kadar baharın tüm habercilerini İlkbahar koleksiyonununda buluşturan Nsposa, özgün ve yaratıcı tasarımlarıyla sofistike bir görünümü vadediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi