Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tarzından ödün vermeyenlerin tercihi olacak

İlham veren tasarımlarıyla ile dikkat çeken Bad Bear, kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için rengârenk ve konforlu ürünlerden oluşan İl...

Tarzından ödün vermeyenlerin tercihi olacak


İlham veren tasarımlarıyla ile dikkat çeken Bad Bear, kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için rengârenk ve konforlu ürünlerden oluşan İlkbahar/Yaz Koleksiyonu'yla sezona iddialı bir giriş yapıyor

Bad Bear, güneşin yüzünü gösterdiği bahar aylarında ve sıcak yaz günlerinde sokak tarzından ödün vermeyenler için konforlu ve asi çizgilerden oluşan yepyeni bir İlkbahar/Yaz Koleksiyonu yarattı. Rengarenk ve stil sahibi parçalardan oluşan koleksiyon, özgür ruhu ve tarzıyla fark yaratmak isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyor. 

Bad Bear İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, Göz Alıcı ve Asi Ruhlu İmajıyla Güneşli Günleri Konforlu Karşılayacak

Her yaştan, cinsiyetten ve tarzdan kullanıcıya kıyafetten öte bir yaşam tarzı sunan Bad Bear, yarattığı farklı imajı, üstün kalitesi ve sunduğu konforu ile sıcak günleri karşılamaya hazırlanıyor. Sokak modası deyince akla gelen alışılmışın dışında tasarımları ve havalı koleksiyonlarıyla tarz olmayı seven asi çocukların markası Bad Bear, tarzını korumak ve güneşli ilkbahar/yaz aylarında konfor isteyenler için birbirinden farklı kategorilerde, birbirinden farklı varyasyonlar ile üretilmiş geniş bir ürün skalası ile karşımıza çıkıyor.

Koleksiyonda; iddialı dokunuşlarla yeniden yorumlanan oversize t-shirtler öne çıkarken Bad Bear’ın asi marka imajını yansıtan sloganların kullanıldığı yüksek kaliteli baskılı ürünler göz kamaştırıyor. Yeni sezonda gardıropların vazgeçilmezi olacak denimler de Bad Bear İlkbahar/Yaz koleksiyonu farkıyla birbirinden çarpıcı şortlara dönüşüyor.

Yeni yarattığı ilkbahar/yaz koleksiyonu ile Bad Bear, t-shirt, sweatshirt, gömlek, jean, pantolon gibi ürün gruplarında renk ve model seçenekleri sunarken boxer, çorap, şapka ve kemer gibi tamamlayıcı ürünlerle de sokak tarzına imzasını atacak. Farklı stillere uygun çarpıcı renkte parçalar sunan Bad Bear ilkbahar/yaz koleksiyonuna; asphalt, ginger, marshmallow, petroleum, cider, tuscany, sulphur olmak üzere 7 yeni renk seçeneği dahil oluyor.

Tarzından ödün vermeyenlerin tercihi olacak


Yeni sezonda da özgür ve asi bavul tasarımları 

Sokağın moda kalıplarını yıkmak için kendine asi bir yol arkadaşı arayanlara özel üretilen Bad Bear bavullar, ilkbahar/yaz koleksiyonunda da yerini alıyor. Yolculukların ve tatillerin arttığı güneşli günlerde tarzını her yerde sergilemek isteyenler için vazgeçilmez oluyor. Doğanın enerjisini seyahatlerine taşımak isteyenlere özel üretilen Bad Bear bavullar, kaliteli malzemelerden üretilerek farklı boy ve genişlik seçenekleri ile sunuluyor.

Kulübe Hoş Geldin!

Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz! 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe