Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Ege’den yaz rüzgarı

Ege’den yansıyan sezon trendleri, Jimmy Key sıcaklığı ile yaz aylarına giriş yaptı. Canlı renklerin doğal tuşelerle birlikteliği, öne çıkan ...

Ege’den yaz rüzgarı

Ege’den yansıyan sezon trendleri, Jimmy Key sıcaklığı ile yaz aylarına giriş yaptı. Canlı renklerin doğal tuşelerle birlikteliği, öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. Geometrik formlar, astrolojik desenler, gündüzden geceye uzanan kombinlerle şehirli ve bohem stilin ahenk içinde olduğunu görüyoruz. 

Ege’den yaz rüzgarı

Çıtır çiçek desenler, romantik elbise ve bluz formlarında karşımıza çıkıyor. Pantolon ve etek setlerde, iri çiçekler doygun renklerle harmanlanmış. Trendini koruyan örme setlerin soft dokusuyla rahatlık ve şıklık bir arada. 

Yaz koleksiyonlarında ketenin yoğun kullanımı sezon boyunca devam edecek. Doğal ketenin serinletici etkisini farklı stillerde hissediyoruz. Konforlu ofis şıklığını tercih edenlerden, hafta sonunu bohem yaşamayı sevenlere kadar, zamansız ve özgün alternatifler bulmak mümkün. Sıra dışı tonların modern formlarla bir araya getirilmesi ketene yeni bir soluk katıyor. 

Ege’den yaz rüzgarı


Plaj giyiminde cesur ve gösterişli yorumlar koleksiyonda yer alıyor. Bu sezonun da öne çıkan trendleri arasında yer alan kimonolar doğal dokularla karşımızda. 

Sürdürülebilir ürünlere temalarında çokça yer veren Jimmy Key, dönüşümü destekleyen elyaflar kullanarak yumuşacık tuşelerde konforlu giyim ürünlerini Comfy Mood koleksiyonunda sunuyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi