Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için

Yaz aylarının yaklaşmasıyla deniz, kum, güneş hayalleri de ağırlığını hissettirmeye başladı. Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için ...

Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için
Yaz aylarının yaklaşmasıyla deniz, kum, güneş hayalleri de ağırlığını hissettirmeye başladı. Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için aradığınız her şey Penti Beachwear’de!

Türkiye’nin en geniş tasarım ve renk seçeneklerine sahip plaj koleksiyonunu sunan Penti, bu sezon Beachwear koleksiyonunu 9 ana tema üzerine kuruyor. Koleksiyon ilhamını Aruba, Cancun, Positano, Como, Zanzibar, California, Riviera, Formentera ve Ibiza olmak üzere farklı tatil lokasyonlarından alıyor. 

Aruba: Adını aldığı ülkenin iklimini yansıtan bu grup, denizin ve güneşin tadını çıkarmayı seven, ada esintisini yaşamak isteyen tüm kadınlara hitap ediyor. Koleksiyon renklerini doğanın tonlarından alıyor. 

Cancun: Beyaz bir kumsal, okyanus havası ve bin bir renk paleti... Tropikal iklimi ve Ekvator’a yakınlığı sayesinde yazın sıcaklığı tüm yıl boyunca bu eşsiz körfezin üzerinde parlayan Cancun bölgesinin atmosferinden ilham alan bu koleksiyon rengarenk kaftanlar, örme bikiniler ile karnaval havasında hissettiriyor. 

Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için


Positano: Sarp kayalıklarda rengarenk, pastel renkli evlerin inci gibi dizildiği Positano’nun limon kokulu sokaklarından ilham alan bu grup, kendini bir film setinde hissetmek isteyen, renklerin uyumunu duyumsayıp bu büyüye gülümseyebilen kadınları merkezine alıyor. Bu koleksiyonda beyaz, mavi ve sarının iç içe geçişi, desenli kumaşlar, kaftanlar tüm zarafetiyle koleksiyonun ambiyansını oluşturuyor.

Como: Mavi ve yeşilin ruhumuza dokunan dokusu, sakinlik ve kuş sesleri bu temanın ilham kaynağını oluşturuyor. Pastel tonların çekiciliğinden yola çıkılan Como temasında renklerin soft ambiyansı ön planda ve dikişsiz, net dokunuşlar, minimal sade ve şık çizgiler hakim.

Zanzibar: Ormanın derinliklerindeki renk sınırsızlığı, yaprakların gölgesi, tropik çiçekler… Egzotik, eğlenmeyi seven, muhteşem plajların ışıltısını hisseden kadınlara hitap eden koleksiyon, kahverengi ve tonları, haki, yanık turuncular ve taş tonlarından oluşuyor. 

California: Koleksiyonda yer alan tasarımlar kadınları 70’ler Californiasına ışınlıyor. İç açıcı renkler ve desenler, gruba hakim olan canlı, dinamik ve enerjik tarzla birleşince oldukça ilgi çekici bir hal alıyor. 

Riviera: Kendini genç dinamik hisseden, yüksek enerjili renklerden ve çiçek desenlerinden oluşan bu koleksiyon hem rahatlığı hem de enerjiyi bünyesinde barındıran kadınların odak noktasında yer alıyor. 

Formentera: Issız bir kumsalda, altın rengi kumları açık renk turkuaz sularla dengelenen bir sabaha uyanıyor hissini veren bu koleksiyon, küçük bir sahil kasabasının dinginliğinden ilham alan kadınlara hitap ediyor. Yüksek kaliteli, parlak, simli ve özel kumaşlardan yapılan tasarımlar, sofistike, modern, doğal, kendine güvenen ve hayattan her an zevk alan kadınlar için sunuluyor. 

Ibiza: Elit, zevk sahibi, aynı zamanda özgür ruhlu ve çarpıcı, dikkat çekmeyi seven Ibiza kadınının tarzını vurgulayan bu grupta, gri siyah ve krem tonlarının vazgeçilmez birlikteliğinin minimal çizgilerle yansıması, dokulu ve parlak, ışıltılı kumaşların dikkat çekici yorumları Akdeniz’de hiç bitmeyen rüya gibi bir partiye bizi davet ediyor.

Rotanız neresi olursa olsun plaj stiliniz için


Her lokasyonun kendine has desenleri ve çarpıcı detaylarıyla hazırlanan Beachwear koleksiyonunda mayo, bikini, mayokinilerin yanı sıra hepsine eşsiz uyum yakalayacak kimono, elbise, şort, pantolon, tulum ve tunik gibi plaj görünümünü tamamlayıcı tasarımlar bulunuyor. 

Her sezon çok güçlü bir plaj koleksiyonu sunan Penti’de ‘Basic’ koleksiyonları bu sene de her zamanki yerini alıyor. Basic Koleksiyonu’nda bulunan bikini ve mayolar zengin renk seçenekleri ile hem işlevsel hem de birçok alternatif model sunulmasıyla sezonda da vazgeçilmez oluyor. 

Koleksiyonda, farklı stil ve kalıplarda yer alan alt-üst bikini modelleri ve mayolar aynı zamanda diğer temalarda yer alan tasarımlarla kolayca eşleşiyor. Ayrıca Penti’nin en çok satan ve sevilen sutyeni Lotus, bu sezon Penti Beachwear’de karşımıza bikini olarak çıkıyor. 

Penti bu sezonda da her sezon olduğu gibi geleneği bozmuyor ve bikini modellerinde alt-üst takım zorunluluğunu ortadan kaldırarak, mix&match imkanı yaratıyor. Koleksiyonda yer alan tüm modellerin birbirleriyle kombinlenebiliyor olmasıyla Penti Beachwear, alt ve üst bedeni farklı ölçülerde olan, gün boyu aynı bikiniyi giymek istemeyen ya da plaj stiliyle fark yaratmak isteyen tüm kadınlara hitap ediyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi