Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yaz mevsiminin canlı ve dinamik tarzindan esinlendi

Yazın yüksek enerjisinden ilham alarak tasarımlarını oluşturan Brooks Borthers; rahat kalıpların, renk kontrastların ve farklı desenlerin ha...

Yaz mevsiminin canlı ve dinamik tarzından esinlendi

Yazın yüksek enerjisinden ilham alarak tasarımlarını oluşturan Brooks Borthers; rahat kalıpların, renk kontrastların ve farklı desenlerin hakimiyetindeki sezon ürünleriylebu yazın iddialı ismilerinden. 

Yaz mevsiminin canlı ve dinamik tarzından esinlenerek sıcak ve iç açıcı renklerle tasarladığı sezon ürünlerini beğeniye sunan Brooks Brothers; hit parçalarıyla misafirlerini kaliteli bir alışveriş deneyimine davet ediyor. Tüm ürün gruplarında sezon tasarımlarıyla zirveye çıkan markanın yaz sezonundaki Toile de Jouy desenler, çeşitli işlemeler, denizci motifleri ve kusursuz keten dokumalar dikkat çekiyor.

Yaz mevsiminin canlı ve dinamik tarzından esinlendi

Kadın giyim gruplarında şort, tişört, pantolon, aksesuar gibi zengin bir koleksiyon sunan Brooks Brothers’ın sezon ürünlerinde öne çıkan unsur; tiril tiril görünümleriyle elbiseler oluyor. Çizgilerin yatay ve dikey formlarda kullanıldığı, çiçeklerin yer aldığı ve sezonun olmazsa olmazı kare desenlerin öncülüğünde birbirinden özgün modellerin yer aldığı elbiseler sezon trendlerini belirliyor. 

Sezonda erkek ürün gruplar cool tavrıyla oldukça genç ve dinamik görünümde. Geniş renk skalasının çeşitliliğinde ürünler sunan marka; grafik desenleri ve denizci motiflerini tasarımlarında oldukça yer veriyor. Sezonun ikonik simgelerinin tasarıma dönüştüğü şortlar, tişörtler ve markanın ikonik gömlekleri beylerin şıklığı için trendi belirliyor.  

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi