Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Bir kez daha sokağı kendi renkleriyle boyuyor

Doğanın kusursuz estetiği ile insanların içindeki asi ve özgür ruhu buluşturarak kendi imzasını yaratan Bad Bear, “Sonbahar/Kış 2022” koleks...

Bir kez daha sokağı kendi renkleriyle boyuyor

Doğanın kusursuz estetiği ile insanların içindeki asi ve özgür ruhu buluşturarak kendi imzasını yaratan Bad Bear, “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonu ile bir kez daha sokağı kendi renkleriyle boyuyor.

Tasarım çizgisini vahşi doğanın çekici ruhuyla ortaya koyan sokak modasının özgün markası

Bad Bear, “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonuyla özgür ruhları kış uykusundan uyandırıyor.

Özgün karakterini tarzıyla yaşayan, doğal içgüdülerini stiline yansıtanların tercihi Bad Bear, yeni koleksiyonunda sokak ruhunu, günün her saatine uyumlanabilecek bir rahatlık algısıyla tüm mekanlara taşıyor.

Mevsimin en çekici renkleri; mavi, yeşil ve sarının özgün tonları, doğanın denge unsuru siyah ve beyazın asaleti ile “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonu yine kendine has bir imza atıyor. Bad Bear’ın asi ruhuyla yeniden hayat bulan renkler; sweatshirt’lerden polarlara, pantolonlardan sweatpants’lere, puffer yeleklerden montlara, çoraplardan boxer’lara uzanan geniş bir ürün skalası sunuyor. Bad Bear, “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonunda da doğanın estetik uyumunu rutine başkaldıran bir kükremeyle ortaya koyuyor.

Bir kez daha sokağı kendi renkleriyle boyuyor

Bad Bear ile Bu Kışın Rotasını Kendin Çiz!

Sokağın sıradışı ruhundan aldığı ilhamla tasarımlarını yaratan Bad Bear, yaşamın dinamizmini ve bitmeyen enerjisini açığa çıkardığı “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonuyla şehrin asi ruhlarını “AYI gibi Güzel” bir dünyaya davet ediyor. Bu koleksiyon ile bir kez daha vahşi doğanın çağrısına kayıtsız kalmayan Bad Bear, özgün tasarım çizgileri ve kalitesiyle de Sonbahar/Kış sezonuna güçlü bir giriş yapıyor.

Yenilikçi ve özgür tasarımların markası Bad Bear, “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonuyla asi ruhlar için yeni rotalar çizerken, tarzından ödün vermeyenler için de şıklığı yeniden rahatlıkla buluşturuyor. Standartları yıkan ve doğanın kusursuz estetiği ile renklerin uyumunu bir araya getiren “Sonbahar/Kış 2022” koleksiyonu, şehrin sokaklarında kendi ayak izlerini bırakmaya hazırlanıyor.

Şehrin Kötü Çocukları…

Seni nasıl görmek istedilerse, öyle giyindin. Nasıl davranmanı istedilerse, öyle davrandın. İyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin. Şimdi; kendi vahşi doğana, içgüdülerine ve özüne dönüş zamanı! Kötü Çocuk’a merhaba demenin, içindeki asi ruhu sahneye çıkarmanın vakti… Çünkü sen; doğasında meydan okumak olan, özgür ruhlu, asi ve çok özel bir parçasın. Meydan okumaya, karakterini yansıtan özgün bir stili ortaya koyarak başla! Şehrin tüm kötü çocukları, orman kanunlarını yeniden yazmak için burada.

Kulübe Hoş Geldin! 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi