Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

'Daha İyisini Al Uzun Süre Giy' kampanyasınının lansmanı hayata geçiyor

Levi's® modayı daha sürdürülebilir hale getirmek ve ürünlerin ömrünü uzatmaya yönelik misyonunu yansıtan “Daha İyisini Al Uzun Süre Giy”...

'Daha İyisini Al Uzun Süre Giy' kampanyasınının lansmanı hayata geçiyor

Levi's® modayı daha sürdürülebilir hale getirmek ve ürünlerin ömrünü uzatmaya yönelik misyonunu yansıtan “Daha İyisini Al Uzun Süre Giy” kampanyasının bir sonraki aşamasını hayata geçirdi.  Kampanya, jeanleri geçici sezonlar yerine uzun yıllar boyunca severek giyilmesi misyonuna hizmet eden çalışmaları destekliyor.

“Kampanya, Levi's® mirasına ve kalıcılığına değinerek geniş bir küresel kitleye hitap ediyor. Bir çift Levi's® jean güzel “yaş alıyor”, birkaç ufak değişiklikle nesilden nesile aktarılıyor. Yıl ne olursa olsun zamansız, fonksiyonel ve modaya uygunluğunu koruyor. Bu mesaj, daha sürdürülebilir bir geleceğe nasıl katkıda bulunabileceğimizi düşündüğümüz günümüzde her zamankinden daha amacına uygun bir hale bürünüyor.” - Karen Riley-Grant, Global Pazarlama Yöneticisi. 

'Daha İyisini Al Uzun Süre Giy' kampanyasınının lansmanı hayata geçiyor

“Daha İyisini Al Uzun Süre Giy ” kampanyası hem bir çağrı hem de bir vaat niteliği taşıyor. Tüketicilerin satın alma kararları konusunda daha bilinçli olmaları ve giysileri gelecek nesillere aktarmadan önce sık giymenin, yeniden kullanmanın ve mümkün olduğunca uzun süre gardıropta tutmanın yollarını aramaları için bir vizyon geliştiriyor. Levi's® doğal kaynakları korumak, daha sürdürülebilir olmak için tasarım ve üretim platformlarında yenilik yapmak, döngüsel ürün ve uygulamalarla doğru ilerlemek için pek çok alanda çalışmalarına devam etmenin sözünü veriyor.

İklim, tüketim ve toplum, sürdürülebilirlik hareketinin merkezinde yer alıyor. Levi's® bu vizyonu desteklemek adına; su tüketimini azaltan pamuklu kenevir ve organik pamuk gibi materyallere yatırım; denimde öncü Water<Less® üretimi; ikinci el ürün satış platformu SecondHand lansmanı; giysilerin onarılması ve yeniden kullanılması için mağaza içi terzi desteği gibi işlere imza atıyor. Daha da önemlisi, Levi's® daha geniş çaplı değişimi etkilemek için öğrenimlerini ve araçlarını açık kaynak haline getiriyor. Bugün Levi's®, endüstrinin daha döngüsel bir modele geçmesine yardımcı olmak için Fashion for Good ve Ellen MacArthur Foundation gibi ortaklar ve liderlerle birlikte çalışıyor. Levi's® Ar-Ge laboratuvarı WellThread®, sürekli olarak kıyafetlerin ekolojik ayak izini azaltabilecek yeni radikal yollar arıyor. 

'Daha İyisini Al Uzun Süre Giy' kampanyasınının lansmanı hayata geçiyor


"Tedarik zincirlerini yeniden yapılandırmak zaman alıyor ancak karbon ayak izi konusunda endişeli ve bizim kadar deney yapmaktan heyecan duyan ortaklarla bir araya geldik. Bu iş birlikleri, ürünlerimizin yapım aşamasında daha fazla sirkülasyon sunmamızı sağladı.” - Paul Dillinger, Başkan Yardımcısı, Global Ürün İnovasyonu Başkanı.

Levi's®, misyonunu geliştirmek için geçen yılın lansmanından bu yana kampanyanın ayrılmaz bir parçası olan ve sürdürülebilirlik konusundaki yeni nesil sesleri temsil eden ortakları ve değişim yaratan Xiye Bastida, Melati Wijsen ve Emma Chamberlain'in hikayelerini de sunacak. Levi's®’ın sürdürülebilirlik çabaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.levis.com.tr/surdurulebilirlik sayfasını ziyaret edin. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi