Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz

Pınar Deniz’in stilinden ilham alan NetWork, 2023 yazında glam ve cesur stil kodlarını modern zarafetle bir araya getiriyor. Çarpıcı şıklığı...

NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz

Pınar Deniz’in stilinden ilham alan NetWork, 2023 yazında glam ve cesur stil kodlarını modern zarafetle bir araya getiriyor. Çarpıcı şıklığın bu kodlarını çok seveceksiniz!

NetWork’ün çarpıcı şıklığın kodlarını yazdığı sıcak yaz koleksiyonu, Pınar Deniz’in güçlü ve cesur duruşu ile benzersiz görünüm vadediyor. Güneşin en sıcak tonları turuncu ve kırmızı ile denizin sonsuz mavisi ve yeşilinin göz kamaştırıcı tonları buluşuyor. Doğanın en çarpıcı tonlarının buluştuğu sezon çekiminde, ünlü oyuncunun iddialı tavrı ve yüksek enerjisi glam dozunu artırarak objektife yansıyor.

NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz


NetWork’ün dinamik silüetlerinin, kaliteli dokular ve sıcak renklerle buluştuğu koleksiyon, aynı zamanda heyecan uyandırıcı bir yaz yolculuğuna davet niteliğinde. Plaj giyimin yanı sıra yaz akşamlarında da şıklığın ön planda olduğu elbiseler ile NetWork, sıcak yazda da Pınar Deniz ile daha iddialı ve göz kamaştırıcı. 

Yeşil, mavi, bej ve hâkî renklerinin hakim olduğu NetWork plaj giyim koleksiyonunda plaj elbiseleri, ipek şallar, kaftanlar, hasır detaylı plaj çantaları, dökümlü gömlekler ve renkli plaj havluları denizle güneşin kucaklaştığı yaz tatillerine damgasını vuruyor.

NetWork’ten Pınar Deniz ile cesur yaz

Bu iddiayı bütünleyen, kıyafetlere son dokunuşta bulunan aksesuarlar, topuklu sandaletler, hasır ve örgü çantalar ise yenilikçi siluetleriyle gösterişli bir duruş sergileyerek NetWork kadınlarının sofistike ve stil dozu yüksek tavrına atıfta bulunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi