Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Renklerin heyecan verici düeti ile davet şıklığına Özgür Masur dokunuşu…

Büyüleyici bir atmosfer yaratan Özgür Masur for IPEKYOL İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu,  yeni sezonda tutkuyu simgeleyen renk paleti ve moder...

Renklerin heyecan verici düeti ile davet şıklığına Özgür Masur dokunuşu…

Büyüleyici bir atmosfer yaratan Özgür Masur for IPEKYOL İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu, 
yeni sezonda tutkuyu simgeleyen renk paleti ve modern silüetleri ile çarpıcı bir güzellik portresine imza atıyor. 

Zarafeti ön planda tutan Özgür Masur for IPEKYOL İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu, IPEKYOL kadınını dönemler arasında keşif turuna çıkaran ışıltılı ve romantik bir seçki sunuyor. Tasarımdaki cesur detaylar ve silüeti kusursuzca sergileyen kumaşlarıyla feminen bir çekim alanı yaratacak koleksiyon, davet stilinize ilham veren bir dokunuş katmaya hazır!

Renklerin heyecan verici düeti ile davet şıklığına Özgür Masur dokunuşu…

Uçuş uçuş etekleriyle 70’lerin bohem lüksünü bugüne taşıyan piliselerden gotik bir rüyanın peşinde olan siyah dantellere, elegan stil aurasını vurgulayan satenlerden cesaret dozunu artıran payetlere ve Helenistik bir duruş yaratan detaylara kadar birbirinden farklı silüetlerin buluştuğu koleksiyon, mevsimin büyüsünü yansıtan yeşiller, turuncular ve fuşyalarla dinamik bir renk paleti oluşturuyor. Davetlerin kurtarıcısı olan siyah ve beyazlar ise klasik ama rafine duruşlarıyla koleksiyonu bütünlüyor.

Rafine detayların ve dantellerin güçlü tavrını feminen duruş ile buluşturan elbiseler, zamanın ötesinde bir stil yolculuğunu garantiliyor. Romantik pilise ve volan detaylar, bahar renklerini yansıtan dökümlü kumaşlarla kusursuz uyumu yakalarken göz kamaştıran pırıltıları ile görünüme ışıltı katan payetler ise omuzdan gelen zarif şal detaylarıyla birleşerek modern bir etki yaratıyor. 

Renklerin heyecan verici düeti ile davet şıklığına Özgür Masur dokunuşu…

İlkbahar – Yaz 2023 Koleksiyonu ile ilk defa IPEKYOL kadını ile buluşacak olan gelinlik ise koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından biri oluyor. Üç boyutlu çiçek motifleri ve uzun kuşağı ile gösterişli bir görünüm yaratan gelinlik, büyüleyici gün batımında gerçekleşecek rüya gibi düğünler için şık ve modern bir alternatif.

Taşlı clutch ve farklı beğenilere hitap eden ayakkabılar da özel günlerin ışıltısını tamamlayan şık eşlikçiler olarak koleksiyonda dikkat çekiyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi