Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yaz modasında konforlu şıklık alarmı!

Yaz sıcakları geldi! Sıcak yaz günlerinde de şıklığından ödün vermeyenlerin yardımına TENCEL™ elyaflarıyla hazırlanan kumaşlar ile tasarlana...

Yaz modasında konforlu şıklık alarmı!

Yaz sıcakları geldi! Sıcak yaz günlerinde de şıklığından ödün vermeyenlerin yardımına TENCEL™ elyaflarıyla hazırlanan kumaşlar ile tasarlanan koleksiyonlar yetişiyor. 

Selülozik kökenli TENCEL™ elyaflarından oluşan kumaşlarla hazırlanan yaz koleksiyonları en sıcak günlerde bile kuruluk hissi, nem tutmama ve renk tutma özelliği sunan kumaş seçenekleriyle ilham kaynağı oluyor. 

İstanbul - Selülozik kökenli elyaf markası TENCEL™, ürettiği modal ve lyocell elyaflarla sıcak yaz aylarında hem şık giyinmek hem de konfordan ödün vermemek isteyen markalar için alternatifler sunuyor. Bu yaz elbiselerden eteklere, şortlardan bluzlara kadar her kombinde, şıklık ve konfor TENCEL™ elyafları kullanılan ürünlerde buluşuyor. 

TENCEL™ elyaflar içeren kumaşlarla hazırlanan yaz ürünler, sağladığı nefes alabilirlik, bakteri oluşumuna elverişsiz ortam ve kuruluk hissi gibi avantajlar nedeniyle tercih ediliyor.  TENCEL™ elyaflar, nemi daha iyi emme özelliği sayesinde ferah tutarken, yaz sıcaklarında vücudun doğal ısı düzenleme mekanizmasını destekliyor. 

Yaz modasında konforlu şıklık alarmı!


Kumaşlara fonksiyonellik katıyor

Son dönemde  sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen markalar koleksiyonlarında konforu da ön plana alıyor. TENCEL™ marka modal ve lyocell elyafların kullanıldığı ürünlere daha kalıcı yumuşaklık, ciltte nazik dokunuş, pürüzsüz doku, serinlik ve kuruluk hissiyle kumaşlara fonksiyonellik katıyor. 

Çok yönlü kullanım özelliğine de sahip olan TENCEL™ Lyocell elyafları, kumaşların estetiğinin ve işlevselliğinin geliştirilmesine yönelik olarak farklı elyaflarla birleştirilebiliyor. Modacılar için sınırsız kumaş tasarımı olanağı sunan TENCEL™ Modal elyaflar ise kumaşların rahatlığının ve konforunun önemli ölçüde artırılmasına imkan veriyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi