Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yeni sezon ürünleri ‘AI Couture’ ile podyumda

Modanisa modayı yapay zekâ ile buluşturdu Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, yapay zekâ teknolojisi ...

Yeni sezon ürünleri ‘AI Couture’ ile podyumda
Modanisa modayı yapay zekâ ile buluşturdu

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, yapay zekâ teknolojisi yardımıyla platformda yer alan yeni sezon ürünlerinden oluşturduğu kombinleri ‘AI Couture’ podyumunda kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Tüm dünyada muhafazakâr giyim tarzını benimseyen kadınların kendi tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği, Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası online moda ve alışveriş platformu Modanisa, moda ile yapay zekayı bir araya getirdi.

Alanında global pazar lideri konumunda olan Modanisa, platformda yer alan private label markaların yeni sezon ürünlerini yapay zekâ teknolojisiyle kombinleyerek ‘AI Couture’ adı altında ‘Runway’e taşıdı. Kullanıcılar, ‘AI Couture’ yardımıyla platformda satılan yeni sezon ürünleriyle hazırlanan kombinleri podyumda görme imkânı buluyor.

Sektörü dijitalleştiriyor

Platforma eklediği yeniliklerle sektörün dijitalleşmesine öncülük eden Modanisa, son olarak mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden hayata geçirdiği satış kanalı üzerinden sevilen ürünlerini müşterileriyle buluşturmaya başlamıştı. Kullanıcılar, Modanisa’nın hızlı ve kullanışlı müşteri deneyimi sunan WhatsApp numarasıyla konuşma başlattıklarında, platforma üyelik oluşturarak giriş yapıp, uygulamadaki kategorilerden seçili ürünleri listeleyebiliyor.

Bugün binden fazla markadan oluşan seçkisiyle alanında lider konumda bulunan Modanisa, beş kıtadan kullanıcılarına günlük giyimden abiyeye, ayakkabıdan aksesuara ihtiyaç duyduğu her şeyi sunuyor. Londra, Dubai ve Jakarta’da düzenlenen Modest Fashion Week konseptini hayata geçiren Modanisa, modayı tüm kadınlar için daha erişilebilir hale getirme misyonuyla büyümeye devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi