Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Pronovias "THE JOURNEY" 2024 Ön Koleksiyonunu Vakko Wedding'de

Pronovias The Journey 2024 ön koleksiyonuyla bir “tanrıça” hikayesine imza atıyor. Koleksiyon, sınırları zorlayan tasarımları ve yenilikçi d...

Pronovias "THE JOURNEY" 2024 Ön Koleksiyonunu Vakko Wedding'de
Pronovias The Journey 2024 ön koleksiyonuyla bir “tanrıça” hikayesine imza atıyor. Koleksiyon, sınırları zorlayan tasarımları ve yenilikçi detaylarıyla her gelin için kusursuz bir görünüm vaat ediyor.

Pronovias, The Journey 2024 ön koleksiyonu ile moda dünyasının tasarım, kumaş ve aksesuar yeniliklerini gelinlik modasına taşıyor. İlk kez Barselona’da sunulan bu özel koleksiyon, dünya çapında lüks kumaşların, avangart tekniklerin ve kırmızı halılardaki en son trendlerin arayışında gerçekleşen bir yolculuktan ilham alıyor.

Pronovias, The Journey 2024 ön koleksiyonunda büyüleyici ve etkileyici kesimli detaylar, duygulardan esinlenen ve aynı zamanda hafiflik ve rahatlığı yansıtan görünüm, şehvetli ayrıntıları ifade eden kristaller ve boncuklarla ortaya çıkan geometrik formlar, detaylarda bulunan parıltı ve zarif süsleme detayları gelinliklere ‘tanrıça’ enerjisini taşıyor. Birbirinden çekici aksesuarlar ve çıkarıp takılabilen parçalar ise ışıltılı bir şekilde yeniden yorumlanıyor. Pronovias The Journey 2024 ön koleksiyonu modanın yenilikçi görünümleriyle gelinlerin en özel günlerine eşlik ediyor. 

Pronovias The Journey 2024 ön koleksiyonu yaratıcı yeni kumaşların kusursuz tasarımlar ile buluşmasıyla inovatif bir yaklaşım sunuyor. Gelinliklerde ilk defa kullanılan dikkat çekici kesim detayları dikkat çekiyor. Yeni dekolteler ve asimetrik tasarımlar fütüristik bir ifade sunuyor.

Pronovias "THE JOURNEY" 2024 Ön Koleksiyonunu Vakko Wedding'de

İkonik modeller, modern bir yaklaşımla yeniden tasarlanarak koleksiyondaki yerini alıyor. Tasarımlar; desenleri, korse yapıları, kesimleri ve kumaşları ve dönemin trend detaylarıyla güncellenerek modernize ediliyor. Koleksiyondaki tüm tasarımlar her bedene uygun ve gelinin rahatlığını ön planda tutuyor. 

Pronovias’ın sanat ekibi koleksiyonu: “Kumaşların güzelliğini koruyarak, tasarımları geliştirmek için çok çalıştık. Silueti vurgulayarak tasarımlarımızda mükemmel bir uyum sağladık. Böylece kumaşlarımızın güzelliğiyle güçlü tasarımlar etkileyici görünümlerini korurken aynı zamanda konfor da sunuyor.” sözleriyle ifade ediyor. Pronovias The Journey koleksiyonunda yer alan 49 gelinlik tasarımı; “Glamorous Lace”, “Breathtaking Minimalist”, “Dramatic Ballgown”, “Stylish Classic”, “Effortless Bohemian” ve “Ethereal Romance” isimleriyle altı farklı stil temasıyla sunuluyor. 

Yenilikçi, trendlere uygun, ustalıkla hazırlanmış, zarifçe dikilmiş ve her vücut tipine uyum sağlayan bu yeni koleksiyon gelin adaylarını bekliyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi