Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Denizden ilhamla bir yaz klasiği: Marin temalı tasarımlar

Beymen Club 2023 Yaz Koleksiyonu, ilhamını denizlerden alan marin temasıyla sıcak yaz sezonuna enerjik ve özgür bir tavırla damgasını vurmay...

Denizden ilhamla bir yaz klasiği: Marin temalı tasarımlar

Beymen Club 2023 Yaz Koleksiyonu, ilhamını denizlerden alan marin temasıyla sıcak yaz sezonuna enerjik ve özgür bir tavırla damgasını vurmaya devam ediyor. 

Sıcak kıyılardan ilham alınan yaz ruhu, mavi, kırmızı ve beyaz tonlardaki tasarımlar ve yazın zarif silüetlerinde hayat buluyor. Çini ve fırça darbelerinden esinlenen desenlerle güçlenen şortlu takımlar, volan detaylı elbiseler, çizgi oyunlarıyla zenginleşen triko, gömlek ve poplin elbiseler Beymen Club kadınının şık tarzına ferah bir dokunuş katıyor. 

Denizden ilhamla bir yaz klasiği: Marin temalı tasarımlar

Yaz gardırobunun en güçlü oyuncusu keten gömlekler, Beymen Club erkeğinin sahil stilinin en önemli tamamlayıcıları oluyor. Mevsimin dinamizmini hissettiren grafik desenlerle zenginleşen mayolar, sıcak yazı müjdeliyor. Mavi ve nar çiçeği renginin hakim olduğu teknik baskılı tshirt’ler ve çizgili trikolar yaz akşamlarında marin ilhamlı silüetlere bütünlük katıyor.  

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi