Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Rahat ve sımsıcak bir kış

Buz gibi havada da rahat ve şık olmak mümkün. TENCEL™’in Modal elyafları sıcak tuşesi ile soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken Lyocell ve ...

Rahat ve sımsıcak bir kış
Buz gibi havada da rahat ve şık olmak mümkün. TENCEL™’in Modal elyafları sıcak tuşesi ile soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken Lyocell ve Modal elyafları kalın kıyafetlerin en büyük problem olan statik elektriklenmeyi minimize ediyor. Kış aylarında da konforlu bir şıklık yaşamanıza izin veriyor.

Soğukların başlamasıyla birlikte kış mevsimi kendini hissettirmeye başladı. Buz gibi havada kalın giysiler içinde rahat olmak çoğu zaman mümkün olmuyor. Lenzing’in çevre dostu elyaf markası TENCEL™, soğuk kış günlerinde hem sıcak tutan hem de rahat hissettiren elyafları ise konforlu bir kışın en büyük yardımcısı.

Rahat ve sımsıcak bir kış

Sıcak tuşesiyle ısıtıyor

TENCEL™ Modal, kumaşlara yumuşaklık ve sıcaklık katarak kış ürünlerine önemli katkılar sağlıyor. TENCEL™ Modal elyaflar ile harmanlanan kumaşlar tende nazik dokunuş uyandırarak rahat ve hoş bir his yaratıyor. Bu yumuşaklık yalnızca kışlık giysilerin genel konforunu artırmakla kalmıyor, aynı zamanda sıcaklığın korunmasına da yardımcı oluyor. Bu özelliği onu içlik, iç giyim ve pijamalar için ideal bir seçim haline getiriyor. Yün veya pamuk gibi diğer doğal elyaflarla birleştirildiğinde TENCEL™ Modal, kumaşın yalıtım özelliklerini geliştirerek kullanıcıların soğuk havalarda konforlu bir şekilde sıcak kalmasını ve kumaşın ipeksi pürüzsüzlüğünün keyfini çıkarmasına katkıda bulunuyor.

Rahat ve sımsıcak bir kış

TENCEL™ Lyocell elyaflar ise kalın kıyafetlerin en büyük sıkıntılarından biri olan statik elektriklenmeye karşı çözüm sunuyor. Bu, havanın kuru olduğu ve statik elektriğin daha belirgin hale geldiği durumlarda kullanıcılara önemli avantaj sağlıyor. Lyocell elyaf kullanılarak hazırlanan koleksiyonlar minimal statik yük özellikleri sayesinde giyenlerin rahat bir deneyim yaşamasına imkan veriyor. Bu sayede kullanıcılara gün boyu konfor sağlıyor. Ayrıca TENCEL™ Lyocell, havanın soğuk ve nemli olduğu durumlarda kritik bir özellik olan, kullanıcıyı kuru ve sıcak tutmak için vücuttan fazla nemi etkili bir şekilde uzaklaştıran mükemmel nem yönetimi özellikleriyle  dikkat çekiyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi